Gra mobilna „Monument Valley 2” dostępna za darmo!

„Monument Valley 2” jest zdecydowanie jedną z najlepszych i oszałamiających gier dostępnych na urządzenia mobilne – teraz możesz pobrać ją bezpłatnie!

Monument Valley II (2)

Pierwsze wydanie gry Monument Valley zdobyła wiele nagród i wyróżnień, a jej kontynuacja jest równie dobra. Gra kosztuje 23,99 zł, ale jej studio odpowiedzialne z gę Ustwo Games, udostępniło ją obecnie do pobrania za darmo w App Storze i sklepie Google Play.

Jeśli pracujesz teraz w domu z powodu pandemii COVID-19 i masz dużo wolnego czasu, zdecydowanie powinieneś wypróbować Monument Valley 2. To niesamowita gra, zarówno pod względem rozgrywki, jak i designu. Gra została również słusznie wyróżniona przez Apple tagiem Editor’s Choice. Gra została wydana na iPhony i iPady w czerwcu 2017 roku.

O co chodzi w grze? Musisz pokierować matką i jej dzieckiem, gdy wyruszają w podróż przez magiczną architekturę, odkrywając iluzoryczne ścieżki i zachwycające łamigłówki, poznając tajemnice świętej geometrii.

Monument Valley 2 działa na urządzeniach z systemami iOS 9 i nowszym oraz Androidem 4.4 i nowszym.

Po pobraniu gry na smartfona lub tablet za darmo dodasz ją do swojej biblioteki na zawsze, oznacza to, że nawet jeśli ją usuniesz a promocja się zakończy, będziesz mógł pobrać ją zawsze bezpłatnie pod danym Apple ID lub kontem Google.

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play