Kontynuacja Wiedźmina w filmie animowanym „Syreny z Głębin”

„The Witcher: Sirens of the Deep”: Nowy film anime z planowaną premierą pod koniec 2024 roku, w którym w roli Geralta wystąpi Doug Cockle. Ponadto: Wkrocz do krain Kontynentu ze Studio Mir.

Wiedźmin: Syreny z Głębin (tyt. oryg. The Witcher: Sirens of the Deep) - Netflix 2024

Czwarty sezon Wiedźmina może być jeszcze daleko na horyzoncie, ale w serwisie Netflix wciąż dostępnych jest mnóstwo nowych filmów o Geralcie z Rivii. Podczas wydarzenia Geeked Week streamer ogłosił Wiedźmin: Syreny z Głębin (tyt. oryg. The Witcher: Sirens of the Deep) — film animowany, którego akcja rozgrywa się w samym środku pierwszego sezonu serialu aktorskiego i jest oparty na opowiadaniu A Little Sacrifice. Doug Cockle, aktor głosowy z gry wideo Wiedźmin 3, ponownie wcieli się w rolę Geralta.

Przeczytaj też: Powstaje nowa powieść z serii „Wiedźmin”

Geralt z Rivii, zmutowany łowca potworów, zostaje wynajęty do zbadania serii ataków w nadmorskiej wiosce i zostaje wciągnięty w wielowiekowy konflikt między ludźmi a półludźmi. Musi liczyć na przyjaciół – starych i nowych – którzy rozwiążą zagadkę, zanim działania wojenne między obydwoma królestwami przerodzą się w wojnę totalną.

Serial Wiedźmin miał swoją premierę w 2019 roku, a jego sukces zaowocował ogromnym rozwojem serii: sezon 3 zakończył się w lipcu, a w serwisie Netflix dostępne są także spinoffy: Zmora wilka i Rodowód krwi (Blood Origin). Główny serial będzie kontynuowany co najmniej do sezonu 5, chociaż rolę Geralta przejmie nowy aktor Liam Hemsworth.

Jeśli chodzi o Sirens of the Deep, to trafi on do Netflixa najwcześniej dopiero pod koniec 2024 roku.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Netflix