Inoreader teraz z jeszcze lepszym trybem offline!

Aktualizacja aplikacji mobilnej „Inoreader: News & RSS reader” pozwala na bezproblemowe czytanie dzięki ulepszonemu trybowi offline.

Tryb offline w aplikacji Inoreader

Wyobraź sobie taką sytuację: jedziesz metrem lub lecisz w samolocie, albo wędrujesz po górach bez zasięgu i dostępu do internetu. Pragniesz jednak przeczytać zapisane wcześniej artykuły. Teraz w najnowszej aktualizacji aplikacji Inoreader: News & RSS reader masz więcej sekcji dostępnych do czytania w trybie offline, niezależnie od tego, gdzie jesteś. Możesz przeglądać wybrane kanały, foldery, tagi, adnotacje i zapisane artykuły, gdziekolwiek jesteś.

➔ CZYTAJ TEż: Kanały RSS w Chromie na Androida

Co więcej, możesz zarządzać swoją treścią offline, przypisując tagi, zapisując artykuły na później lub oznaczając je jako przeczytane. Wszystkie zmiany zostaną zsynchronizowane z Twoim kontem, gdy wrócisz do trybu online.

A oto najlepsze – aplikacja stale pobiera nowe artykuły w tle (w zależności od ustawień), dzięki czemu zawsze będziesz mieć dostęp do najnowszych i najświeższych treści, nawet offline!

Włączanie trybu offline w aplikacji Inoreader

Włączenie trybu offline w aplikacji Inoreader jest teraz wygodniejsze niż kiedykolwiek! Dzięki najnowszej aktualizacji możesz otworzyć sekcję swojego konta, na przykład folder, i kliknąć nowy przycisk pobierania w prawym górnym rogu ekranu. I tak po prostu sekcja jest teraz dostępna offline! Jeśli chcesz skonfigurować ustawienia, dotknij ponownie ikony.

Tryb offline w aplikacji Inoreader
Tryb offline w aplikacji Inoreader

Dla tych, którzy wolą tradycyjną metodę, nadal możesz przesunąć palcem obok żądanej sekcji na iOS-ie lub przytrzymać ją na Androidzie. Następnie wybierz „Utwórz w trybie offline”, dostosuj ustawienia i kliknij „Gotowe”. Przeglądając te sekcje na pasku bocznym, zauważysz niebieską strzałkę wskazującą, że tryb offline jest uruchomiony.

Tryb offline w aplikacji Inoreader
Tryb offline w aplikacji Inoreader

Artykuły dostępne do czytania offline oznaczone są specjalną ikoną. Dzięki temu przeglądając sekcję „Wszystkie”, możesz bez trudu zidentyfikować, które fragmenty zostały pobrane i są dostępne offline. Co więcej, informacje te są aktualizowane w czasie rzeczywistym. Na przykład, jeśli w sekcji „Przeczytaj później” włączysz tryb offline, każdy artykuł, który zapiszesz na później, zostanie natychmiast zsynchronizowany, i natychmiast zaobserwujesz wskaźnik trybu.

➔ PRZECZYTAJ TAKŻE: Lista najlepszych mobilnych czytników RSS na smartfona

Tryb offline w aplikacji Inoreader - wskaźnik pobrania
Tryb offline w aplikacji Inoreader – wskaźnik pobrania

Należy pamiętać, że tryb offline to płatna funkcja w planie subksrypcji Pro, która wymaga do działania aplikacji w wersji 7.7.

Ustawienia offline w aplikacji Inoreader (wersja PL)
Ustawienia offline w aplikacji Inoreader (wersja PL)

Z aplikacji mobilnej Inoreader: News & RSS reader można także korzystać w wersji bezpłatnej, pobierając ją ze sklepów App Store i Google Play:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Inoreader Blog