Nowa aktualizacja dodaje funkcje do smartwatchów Amazfit Cheetah

Amazfit znacznie rozszerzył zakres funkcji serii Cheetah w nowym oprogramowaniu i dodał funkcję, która jest szczególnie istotna dla biegaczy.

Aktualizacja oprogramowania smartwatchów Amazfit Cheetah
Aktualizacja oprogramowania smartwatchów Amazfit Cheetah

Amazfit umożliwia teraz użytkownikom optymalne dostosowania własnych planów prędkości lub treningów.Firma oferuje w tym roku nowe urządzenia do noszenia w postaci serii smartwatchów Amazfit Cheetah i na szczęście zapewnia im także aktualizacje oprogramowania układowego. Obejmują one nie tylko większe i mniejsze poprawki błędów, ale także nowe funkcje. Jak podaje producent, smartwatche Amazfit Cheetah otrzymały niedawno nową aktualizację oprogramowania, która zawiera istotne nowe funkcje.

Zobacz też: Amazfit Active wkracza na rynek średniej klasy smartwatchów

Najważniejszą innowacją jest prawdopodobnie funkcja wyświetlająca wydajność biegu lub „przebieg” w Watach. Jest to ostatecznie próba podsumowania wydajności biegowej w jednej wartości, co ma umożliwić porównywalność różnych poziomów wysiłku. Pomiar wydajności jest teraz dostępny także w smartwatchach Garmin — wymagało to wcześniej dodatkowych urządzeń.

Smartwatche Amazfit Cheetah mogą także odtwarzać muzykę przez Bluetooth. Nowa aktualizacja oprogramowania umożliwia teraz użytkownikom wybór, czy automatycznie ponownie łączyć się ze słuchawkami. Zasadniczo użytkownicy będą mogli zamienić wygodę na żywotność baterii, więc dezaktywacja tej funkcji powinna zaoszczędzić trochę baterii.

Według firmy naprawiono również problem z funkcją automatycznej pauzy. Powinno to teraz działać poprawnie podczas biegania w terenie, ponieważ krótkie przerwy podczas wyczerpujących, długich biegów w terenie nie są niczym niezwykłym. Ponadto asystent kadencji powinien teraz działać poprawnie i dostarczać wiarygodnych informacji.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Amazfit | Notebookcheck