Nowy zwiastun „Wiedźmina” zapowiada krwawy koniec 3. sezonu

Kolejne trzy odcinki serialu „Wiedźmin” Netfliksa zostaną wyemitowane 27 lipca 2023 roku – zobacz oficjalną zapowiedź finału 3. sezonu.

Ujęcie z 2. części 3. sezonu serialu „Wiedźmin”, przedstawiające Geralta - Henry Cavill (Netflix)
Ujęcie z 2. części 3. sezonu serialu „Wiedźmin” (Netflix)

Zbliżamy się do końca ery adaptacji Wiedźmina przez Netflixa. Kiedy ostatnie odcinki 3. sezonu wypadną do serwisu 27 lipca 2023 roku, będzie to oznaczać zakończenie serii z Henrym Cavillem jako Geralt z Rivii, a Liam Hemsworth przejmie tę rolę w kolejnych sezonach. W nowym zwiastunie Netflix pokazuje, czego fani mogą się spodziewać w ostatnich odcinkach trzeciego sezonu — i wygląda to na wielką, krwawą wojnę. W pewnym momencie miecz Geralta rozpada się, co sugeruje, że jego nowy wielki zły wróg jest twardy, a zwiastun kończy się stwierdzeniem: „Nie ma od tego powrotu”. Teraz to jest złowieszcze.

Pierwsza połowa trzeciego sezonu Wiedźmina rozpoczęła się w czerwcu i najwyraźniej stworzyła tego rodzaju konflikt na dużą skalę, z którego Cavill mógł wyjść. Oto oficjalne streszczenie zakończenia sezonu, które będzie się składać z trzech odcinków:

Gdy monarchowie, magowie i bestie kontynentu rywalizują ze sobą, Geralt ukrywa Ciri, zdeterminowany, by chronić swoją nowo zjednoczoną rodzinę przed tymi, którzy grożą jej zniszczeniem. Yennefer, której powierzono magiczny trening Ciri, prowadzi ich do chronionej fortecy Aretuza, gdzie liczą na odkrycie więcej niewykorzystanych mocy dziewczyny. Zamiast tego odkrywają, że wylądowali na polu bitwy politycznej korupcji, czarnej magii i zdrady. Muszą walczyć, postawić wszystko na szali — lub zaryzykować utratę siebie na zawsze.

Według producentów serialu pomysł podzielenia sezonu został częściowo zainspirowany Stranger Things 4, a także wydłużenie czasu, w którym widzowie mieliby czas dyskutować.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Netflix | The Verge