iOS 17.1 nie naprawia błędu wyłączania iPhone’a w nocy

W przyszłym tygodniu Apple wyda większa aktualizację systemu iOS 17.1, ale użytkownicy wersji RC donoszą, że problem wyłączania iPhone’a w nocy wciąż występuje w tej wersji.

iPhone w trybie czuwania pod iOS 17 (Tryb czuwania)
iPhone w trybie czuwania pod iOS 17

Aktualizacja iOS 17.1, która ma zostać udostępniona publicznie we wtorek 24 października, nie wydaje się rozwiązywać problemu, który powoduje sporadyczne wyłączanie się niektórych modeli iPhone’a w nocy, przerywanie alarmów, wyciszanie powiadomień i inne zakłócanie nocnego użytkowania iPhone’a. Na niektórych urządzeniach z systemem iOS 17.1 w dalszym ciągu występują problemy, a na forach wciąż pojawiają się zgłoszenia użytkowników na ten temat, zarówno od tych z systemem iOS 17.0.3, jak i tych z systemem iOS 17.1.

Jeśli rano Twój ‌iPhone‌ wyświetli ekran z hasłem lub jeśli alarm nie włączy się o właściwej porze, prawdopodobnie ten błąd dotyczy także Ciebie. W niektórych przypadkach iPhone po prostu uruchamia się ponownie, ale w innych przypadkach wyłącza się na kilka godzin. Wydaje się, że błąd wyłączania dotyczy wielu modeli iPhone’a, chociaż wiele skarg pochodzi głównie od użytkowników iPhone’a 15.

Możesz sprawdzić, czy Twój iPhone był wyłączony w nocy, otwierając aplikację Ustawienia, przechodząc do opcji Bateria i sprawdzając stan ładowania w ciągu ostatnich 24 godzin. Jeśli jest przerwa, oznacza to, że „iPhone” był wyłączony na pewien czas.

Nie wiadomo, kiedy problem zostanie rozwiązany, a firma Apple nie skomentowała jeszcze tej kwestii.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Macrumors