Apple udostępni pierwszy odcinek „Fundacji” na YouTubie

Jeśli nie widziałeś „Fundacji” od Apple TV+, to być może emisja pierwszego odcinka na YouTubie skusi Cię do obejrzenia całości i za chwilę 2. sezonu!

Foundation — S1E1 "The Emperor's Peace" | Live Q&A with David S. Goyer | Apple TV+

Pod koniec zeszłego miesiąca Apple udostępniło pierwszy odcinek serialu Silos na Twitterze, aby promować finał pierwszego sezonu. Teraz robi to samo z innymi swoimi seriami science-fiction. Od poniedziałku 10 lipca 2023 roku od godziny 20:00 będzie można oglądać pierwszy odcinek Fundacji (tyt. oryg. Foundation) na YouTubie przed premierą drugiego sezonu, która zaplanowana jest na 14 lipca 2023 roku w serwisie Apple TV+.

Przygotowana przez Apple adaptacja klasycznej serii powieści Issaca Asimova pod tym samym tytułem miała swoją premierę w 2021 roku po opóźnieniu produkcji związanym z pandemią. Pierwszy odcinek serialu można oglądać już za darmo w serwisie Apple TV+, ale wymaga to dostępu do aplikacji i nie każdy może chcieć zainstalować usługę przesyłania strumieniowego Apple’a na swoim smart TV.

W drugim sezonie Fundacji powróci część oryginalnej obsady pierwszego sezonu, w tym Lee Pace i Jared Harris. Podobno trwają już zdjęcia do trzeciego sezonu. W międzyczasie możesz obejrzeć pierwszy odcinek serialu w poniedziałek od 20:00 czasu polskiego.

Zaraz po premierze odcinka wystartuje sesja pytań i odpowiedzi na żywo z showrunnerem Davidem Goyerem.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple TV+