Obejrzyj 1. odcinek serialu „Silos” za darmo na Twitterze!

Przed finałem sezonu pierwszy odcinek serialu „Silos” od Apple TV+ można obejrzeć w bardzo mało spodziewanym miejscu.

Serial „Silos” (Apple TV+, 2023)
fot. Apple TV+

Tym razem Apple umieściło cały pierwszy odcinek swojego postapokaliptycznego dramatu Silos (tyt. oryg. Silo) na swoim profilu na Twitterze, aby każdy mógł obejrzeć za darmo. Odcinek pilotażowy pojawia się w tym samym tygodniu, w którym zobaczymy finałowy odcinek pierwszego sezonu – już w najbliższy piątek 30 czerwca 2023 roku. Apple potwierdziło także, że powstanie drugi sezon serii.

Zobacz też: „Silos” – nowy dystopijny serial od Apple TV+

Od jakiegoś czasu usługi streamingowe próbują zachęcić nowych użytkowników do wykupienia subskrypcji, umieszczając pojedyncze odcinki swoich najlepszych seriali na przykład na YouTubie. Ma to wzbudzić apetyt na więcej, gdy ktoś obejrzy już jeden odcinek. Jest to coś w rodzaju wersji demonstracyjnej gry wideo.

Ale teraz, gdy Twitter pozwala na przesyłanie długich filmów, wydaje się, że trend może rozszerzyć się na nowy format i medium — nawet jeśli niekoniecznie jest to idealne miejsce do oglądania długich seriali. Właściciel Twittera Elon Musk dał znać na swoim profilu, że wyraźnie jest zadowolony z tej decyzji Apple’a.

Przynajmniej jest to łatwy sposób, aby posmakować zaskakująco oryginalnej postapokaliptycznej serii!

Pierwszy odcinek (trwający niemal godzinę) możesz obejrzeć za darmo poniżej:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple TV+ | The Verge | Twitter