Projektor OmniStar L80 zapewnia kinowe wrażenia w dobrej cenie!

Ten projektor wyświetla bardzo jasny, 200-calowy obraz LCD, zapewniając niesamowite wrażenia kinowe i nie trzeba wydawać na niego majątku!

Projektor LCD Omnistar L80

W świecie technologii producenci często prześcigają się w marketingowych hasłach, barwnie opisując swoje produkty i obiecując, że mają na przykład „najszybszy procesor”, „największy ekran” czy „aparat o najwyższej rozdzielczości”. To, o czym za często nie słyszymy, to twierdzenie typu „najjaśniejszy projektor LCD na świecie”… więc kiedy OmniStar L80 chwali się tym, z ceną nie mniejszą niż 219 USD, warto się przyjrzeć temu urządzeniu.

Zobacz też: Niedrogi projektor Kodak Flik HD10 z Android TV

Projektor OmniStar L80 został zaprojektowany przez ludzi z Casiris, którzy od 11 lat zajmują się produkcją projektorów. OmniStar L80 to ich najnowszy projektor LCD z dość śmiałym twierdzeniem, że przy 1500 ANSI lumenach jest to najjaśniejszy projektor LCD, jaki kiedykolwiek powstał, detronizując konwencjonalne projektory LED. Ma zapewniać jasny obraz, który jest łatwy do oglądania, nawet bez konieczności absolutnej ciemności.

Wyświetlacz o natywnej rozdzielczości 1080p, który może osiągnąć rozmiar do 200 cali, jest uzupełniony dwoma wbudowanymi głośnikami o mocy 15 W, zapewniającymi wciągające wrażenia, niezależnie od tego, czy oglądasz filmy, dokumenty, czy nawet sport.

Zbudowany na niestandardowym 5,7-calowym module projekcyjnym LCD firmy Casiris, OmniStar L80 wyświetla obraz na ekranie o przekątnej od 80 do 200 cali, przy czym ten ostatni jest osiągany z odległości 19 stóp (ok. 5.8 metra) od ściany.

Według ludzi z Casiris, OmniStar L80 jest około 3 razy jaśniejszy niż inne projektory LCD, jednocześnie wykonując trudne zadanie, jakim jest 1,3 razy bardziej jednolite projekcje. Jasny sygnał wyjściowy 1080p zapewnia doskonałą wyrazistość wraz z wysokimi kontrastami, a jednocześnie jest w stanie wyświetlić 16,77 miliona kolorów, co daje żywy efekt, jakiego można oczekiwać od telewizora. Tyle że twój telewizor prawdopodobnie nie rozciąga się tak szeroko – aż 80 lub 200 cali.

Projektor ma również wbudowane funkcje autofokusa i automatycznej korekcji trapezu, dzięki czemu konfiguracja jest niezwykle łatwa. Regulowany słupek na podstawie umożliwia nachylenie projektora nawet o 15° w celu idealnego ustawienia. Jeśli chcesz zamontować go na suficie, to OmniStar L80 również to oferuje.

Przełomowe efekty wizualne uzupełnia system audio OmniStar — zasilany nie jednym, ale dwoma głośnikami o mocy 15 W i subwooferem, które zapewniają potężny dźwięk pasujący do ogromnych projekcji. Jednak dźwięk może być dostępny jako samodzielna funkcja, ponieważ OmniStar L80 przekształca się w głośnik Bluetooth, gdy nie używasz aktywnie projektora.

Porównanie specyfikacji projektora Omnistar L80 z innymi projektorami (LG PF610P i Yaber K1)
Porównanie specyfikacji projektora Omnistar L80 z innymi projektorami (LG PF610P i Yaber K1)

Wystarczy podłączyć się do niego tak, jak do bezprzewodowego głośnika, a OmniStar L80 wypełni pokój bogatym, zrównoważonym, mocnym dźwiękiem, praktycznie udostępniając system głośników za darmo z projektorem.

Przy wymiarach 11,3 x 11,4 x 7,1 cala (28,7 x 28,9 x 18 cm) i wadze 11,2 funta (5 kg) OmniStar L80 nie jest najbardziej przenośnym głośnikiem… ale biorąc pod uwagę jego możliwości, przenośność nie musi być jego najsilniejszą cechą.

Wewnątrz znajduje się duży moduł projekcyjny LCD i system audio z imponującą 2-litrową komorą akustyczną, dzięki czemu zachowany jest kompromis dotyczący wymiarów. Projektor natywnie działa pod kontrolą systemu Android 9.0, z obsługą sieci bezprzewodowej Wi-Fi 2,4 GHz i 5 GHz, a także Bluetooth 5.0.

Z tyłu znajdują się dwa porty HDMI, dwa porty USB 2.0, port LAN i wyjście 3,5 mm na wypadek, gdybyś chciał podłączyć projektor do jeszcze bardziej wyszukanego systemu dźwiękowego kina domowego. Jest również dostarczany z pilotem, który umożliwia nawigację po interfejsie, tak jak w przypadku telewizora.

Na Indiegogo można natrafić na promocję i upolować ten projektor nawet za ok. 945 zł. W tej cenie OmniStar L80 to absolutna okazja dla każdego, kto chce zainwestować w projektor. Jest również odporny na kurz zgodnie z normą IP5X (nie jest wodoodporny) i jest objęty roczną gwarancją oraz 7-dniowym zwrotem pieniędzy, a wysyłka rozpocznie się już we wrześniu 2023 r.

Omnistar L80 - zawartość opakowania
Omnistar L80 – zawartość opakowania

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Yanko Design