Premiery na jesień 2020 w magazynie Netfilm

Od dzisiaj możesz kupić najnowszy numer magazynu Netflim (5/2020), w którym przeczytasz o nowościach VOD na wrzesień i październik.

Okładka magazynu Netfilm 5/2020

Dzisiaj ukazał się kolejny, 16. już numer magazynu Netfilm o nowościach filmowych i serialowych w serwisach streamingowych Netflix, HBO GO, Amazon Prime Video, Apple TV+ czy CANAL+. Czasopismo ukazuje się niezmiennie od marca 2018 roku. Początkowo można było kupić je tylko w formie papierowej w kioskach i salonikach prasowych, a od marca 2020 roku także w formie elektronicznej (e-prasy). Sprawdź, o czym możesz przeczytać w numerze 5/2020 z premierami VOD na wrzesień i październik.

Po całkiem niezłych wakacyjnych premierach filmów i seriali w serwisach streamingowych, o których także będziecie mogli przeczytać w bieżącym numerze, jeszcze lepiej prezentuje się lista nowości, które dopiero nas czekają! Okładkowymi tytułami są drugi sezon The Boys, Ratched oraz Wychowane przez wilki. Przeczytamy także o takich tytułach jak Rozłąka, Diabeł wcielony, La Révolution i Utopia.

Jak zwykle, znajdziemy stałe rubryki Netfilmu, TOP 10 – czyli polecane filmy i seriale przez redaktorów czasopisma, premiery września i października, szybkie recenzje i oceny w częściach obejrzane i polecane. Numer zamyka dział ludzie i historie, w którym tym razem przeczytasz o Matthew Rhys (Perry Mason, Zawód: Amerykanin), Katherine Langford (Przeklęta, Trzynaście powodów) oraz artykuły Prawdziwa historia: Słynne przekręty oraz o superbohaterce Wonder Woman.

We wrześniu odbędzie się rozdanie nagród Emmy – tym razem bez gali, dywanów i błysku fleszy, ale ogłoszenie wyników i tak będzie głośnym wydarzeniem. Tym bardziej, że serwisy streamingowe mają swój duży udział wśród nominowanych, z Netfliksem na czele (160 nominacji)!

Przykładowe strony z magazynu Netfilm (16. numer 5/2020)

Netfilm przygotował krótkie podsumowanie i ściągawkę, gdzie można obejrzeć nominowane tytuły (oprócz niedostępnego i mało znanego u nas serialu Shitt’s Creek).

źródło: Netfilm 5/2020 (16)