Poznaj nadchodzące polskie premiery Netflixa w 2024 roku!

Gwiazdy oraz nowe twarze w polskich serialach i filmach Netflixa! Poznaj nadchodzące premiery serwisu na 2024 rok.

Polskie premiery w serwisie Netflix 2024 roku

Olaf Lubaszenko, Magdalena Popławska, Maciej Stuhr, Eryk Kulm jr., Piotr Adamczyk, Maja Ostaszewska czy Magdalena Boczarska to tylko niektóre polskie gwiazdy, które zobaczycie już wkrótce w Netflixie. Na premiery czeka dziewięć produkcji, wśród nich m.in. kryminały, komedie, dramaty czy filmy i seriale akcji.

➔ PRZECZYTAJ TAKŻE: Netflix zapowiedział 18 nowych polskich produkcji!

Do końca roku w serwisie pojawią się tytuły z uwielbianym przez was gwiazdami, które w produkcjach Netflixa wystąpią po raz pierwszy. Wśród nich znaleźli się Olaf Lubaszenko, Joanna Trzepiecińska, Katarzyna Figura, Jan Peszek, Maciej Stuhr, Eryk Kulm jr., Piotr Adamczyk, Mateusz Kościukiewicz, Barbara Wypych, Krzysztof Tyniec, Tomasz Tyndyk, czy Jakub Wesołowski.

Pojawią się również ci, których pokochaliście za ich role w poprzednich produkcjach. Mowa między innymi o Zofii Jastrzębskiej, czyli raperce Gicie z serialu Infamia, ulubionej nauczyciele Monice z Miłości do kwadratu – Adzie Chlebickiej, czy gwieździe filmów akcji Plan lekcji i Operacja:Soulcatcher Piotrze Witkowskim.

Wracają również Małgorzata Potocka, Anna Romantowska, Magdalena Kuta – przebojowe gangsterki z Gangu Zielonej Rękawiczki, Magdalena Boczarska, Wiktoria Gorodeckaja z adaptacji powieści Harlana Cobena Zachowaj spokój czy Jędrzej Hycnar, którego oglądaliście już w Dziewczynie i kosmonaucie. To jednak nie wszystko, ponieważ na premiery czekają filmy i seriale z aktorkami i aktorami dobrze znanymi wam z netflixowego ekranu – Magdaleną Popławską, Wojciechem Zielińskim, Mają Ostaszewską, Mateuszem Królem czy Konradem Elerykiem.

Do końca roku widzowie zobaczą jeszcze dziewięć polskich produkcji oryginalnych Netflixa

Wśród filmowych nowości znajdzie się dramat Bokser czyli uniwersalna historia o drodze do spełnienia marzeń oraz lubiane przez widzów kryminały jak Kolory zła: Czerwień czy Napad. Z kolei ci, którzy lubią komedie, będą mogli śledzić losy bohaterów Rozwodników oraz Spadku.- mówi Łukasz Kłuskiewicz, dyrektor ds. filmów w Netflixie w Europie Środkowo-Wschodniej. Od początku roku prezentujemy szeroką gamę gatunków filmowych i serialowych, które tworzą mozaikę historii, tematów, postaci i emocji. Niezmiennie stawiamy na jakość naszej oferty programowej, dokładając starań, by sprostać oczekiwaniom widzów — podkreśla Kłuskiewicz.

W najbliższych miesiącach fani seriali zobaczą jeszcze cztery tytuły. Wracamy z uwielbianymi przez widzów bohaterkami komedii Gang Zielonej Rękawiczki. Przygotowaliśmy również kilka nowości, które mogą pojawić się tylko w Netflixie. Wśród nich Idź przodem, bracie – idealny dla widzów lubiących nieoczekiwane zwroty akcji i kryminalne zagadki – mówi Kaśka Śliwińska-Kłosowicz. Oryginalne polskie historie, które opowiadamy w Netflixie są wyjątkowe i różnorodne. Fanów historii inspirowanych prawdziwymi wydarzeniami na pewno zainteresuje Projekt UFO, z kolei Matki pingwinów to przejmująca opowieść o wyzwaniach w rodzicielstwie. – dodaje Kuba Razowski, który wraz ze Śliwińską-Kłosowicz odpowiadają za lokalne seriale Netflixa w Europie Środkowo-Wschodniej.

Materiał zapowiadający oryginalne produkcje lokalne Netflixa otwiera przed widzami drzwi do świata najnowszych premier. Szczegółowe informacje o polskich tytułach pojawią się w najbliższych dniach w kanałach społecznościowych Netflix Polska.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Netflix