Serial „Utopia” już 25 września na Amazon Prime Video

Obejrzyj zwiastun nowego serialu „Utopia”, który zadebiutuje 25 września 2020 roku w serwisie streamingowym Amazon Prime Video.

Serial „Utopia” (Amazon Prime Video, 2020)

Składający się z ośmiu odcinków najnowszy serial Utopia od Amazon Prime Video, to amerykańska wersja kultowego brytyjskiego serialu o tym samym tytule z 2013 roku. Serial jest z gatunku thrillerów w którym niebezpieczeństwo pojawia się, gdy fikcja zderza się z rzeczywistością. Utopia, napisana i wyprodukowana przez Gillian Flynn, trafi na platformę streamingową 25 września 2020 roku.

Serial opowiada o grupie fanów komiksów, którzy mają nadzieję uniknąć końca ludzkości po znalezieniu wskazówek na temat światowej zagłady i wojny biologicznej, ukrytych na kartach tytułowej opowieści The Utopia Experiments (z ang. Eksperyment Utopia)

W zwiastunie nowego serialu Amazona, który ukazał się we wtorek, grupa teoretyków spiskowych, granych przez Ashleigh LaThrop, Dana Byrda, Jessicę Rothe, Desmin Borges i Javona Waltona, staje w obliczu dodatkowych zagrożeń ze strony przywódców rządowych i gigantów branży medycznej, jakby groźba śmiertelnych chorób nie była już wystarczająco onieśmielająca.

Obejrzyj zwiastun serialu „Utopia”:

Wśród obsady Utopii znaleźli się także: John Cusak, Sasha Lane, Farrah Mackenzie, Christopher Denham i Cory Michael Smith. Jessica Rhoades, Sharon Levy, Sharon Hall, Toby Haynes, Karen Wilson i Dennis Kelly są dodatkowymi producentami wykonawczymi. Endemol Shine North America, Kudos, Amazon Studios są współproducentami serialu.

źródło: Amazon Prime Video | Deadline