Teraz „Netfilm” także w formie elektronicznej!

Dwumiesięcznik „Netfilm” wreszcie trafił na urządzenia mobilne oraz komputery – najnowsze e-wydanie dostępne już do kupienia.

„Netfilm” teraz także e-wydanie

Marcowo-kwietniowy numer dwumiesięcznika „Netfilm” dostępny jest teraz do kupienia także w formie e-wydania. Ten ruch został wymuszony zapewne ze względu na obecnie panującą sytuację związana z pandemią koronawirusa, ale z pewnością dzięki e-zinowi magazyn może trafić do znacznie większej grupy odbiorców.

Obecnie, w formie elektroniczne można kupić aktualny numer 2 (13) (marzec – kwiecień 2020), ale wydawca pracuje nad udostępnieniem także archiwalnych wydań. Cena jest identyczna jak w przypadku tradycyjnej wersji papierowej czyli 6,99 zł.

„Netfilm” to pismo skierowane do użytkowników platform VOD (Netflix, Prime Video, HBO GO czy Apple TV+). Zawiera szczegółowe informacje o filmach i serialach oraz rekomendacje które produkcje spośród bogatej oferty VOD warto obejrzeć. To jedyne pismo w Polsce skupiające się wyłącznie na propozycjach platform streamingowych.

W każdym numerze magazynu znajdziemy także recenzje oraz opisy ponad 140 filmów i seriali. Nie brakuje zapowiedzi premier na najbliższe dwa miesiące i kilkadziesiąt recenzji głośnych tytułów, które w ostatnich tygodniach pojawiały się w ofercie platform streamingowych.

Od kwietnia „Wprost” tylko w formie elektronicznej!

Czytelnicy mogą zapoznać się także z sylwetkami aktorek i aktorów z najlepszych seriali oraz najsłynniejszych superbohaterów, prawdziwe historie, które stały się kanwą filmów i seriali, a także kolumny poświęcone nowinkom technicznym z dziedziny sprzętu oraz akcesoriów wykorzystywanych do oglądania filmów i seriali online.

E-wydanie magazynu „Netfilm” w wersji elektronicznej kupisz w serwisie e-kiosk.pl – tytuł można czytać w aplikacji mobilnej na iOS-a lub Androida lub na komputerze.

źródło: Netfilm, e-kiosk