Czwarty sezon serialu „Czarne lustro” już dostępny!

Sześć nowych odcinków czwartego sezonu dramatu dystopijnego „Czarne lustro” (oryg. „Black Mirror”) jest już dostępnych do streamowania w serwisie Netflix – no i weekend z głowy :)

4. sezon serialu „Czarne lustro” (Black Mirror)

Przerwa świąteczna dobiega końca, za chwilę Sylwester, czas zrzucić zbędne kilogramy, a tu zgodnie z zapowiedziami pojawił się czwarty sezon serialu „Czarne lustro” (oryginalny tytuł „Black Mirror”)…

Czas zasiąść i zatopić oczy w w czwartym sezonie Czarnego lustra… Wszystkie 6 odcinków mojego ulubionego dystopijnego świata jest już dostępnych w serwisie Netflix.

Tylko szczerze! Zamierzacie oglądać? Do wieczora pewnie pojawią się pierwsze spoilery, więc czas start.

Aby uczcić premierą nowego sezonu serialu (i koniec 2017 roku), Netflix wydał także piękny noworoczny komunikat w formie „przerażającego” wideo. Nie jest to zwiastun, z którego dowiesz się o czym są nowe odcinki, ale zlepek materiału z poprzednich sezonów i świata rzeczywistego – co sugeruje, że granica między fikcja filmową a drugą stroną ekranu smartfona staje się coraz cieńsza.

Oto podsumowanie wydarzeń z tego roku udostępnione przez Netfliksa, które się zadziały – to nie jest fikcja, przyszłość jest teraz, a najgorsze dopiero przed nami – bójcie się technologii (sic!)

A to amerykańska wersja życzeń od Black Mirror :)

Nowy sezon znajdziecie już na stronie internetowej serwisu i w aplikacji mobilnej lub telewizyjnej.

Oto tytuły i opisy wszystkich odcinków czwartego sezonu:

  • S04E01: USS Callister (75 min) Mądry kapitan Robert Daly dzielnie rządzi swoją załogą. Ale jej nowa członkini wkrótce przekona się, że na jego statku nic nie jest takie, jakie się wydaje. Zobacz zwiastun.
  • S04E02: Arkangel (52 min) Marie, samotna matka troszcząca się o bezpieczeństwo córki, zaczyna korzystać z nowatorskiego urządzenia monitorującego lokalizację dziewczynki — i wiele innych rzeczy. Zobacz zwiastun.
  • S04E03: Krokodyl (59 min) Architektka Mia stara się utrzymać w tajemnicy mroczny sekret, a pracująca w firmie ubezpieczeniowej Shazia przeszukuje ludzkie wspomnienia związane z pewnym wypadkiem. Zobacz zwiastun.
  • S04E04: Hang the DJ (51 min) Frank i Amy zostali skojarzeni przez program randkowy, który każdemu związkowi przypisuje datę wygaśnięcia. Wkrótce zaczynają kwestionować zasady działania systemu. Zobacz zwiastun.
  • S04E05: Twardogłowy (41 min) Ludzie przeszukujący opuszczony magazyn natrafiają na bezwzględnego przeciwnika. Teraz pozostaje im tylko ucieczka przez ponure pustkowie. Zobacz zwiastun.
  • S04E06: Czarne muzeum (69 min) Podróżniczka odwiedza położone na uboczu muzeum, w którego zbiorach są rzadkie artefakty kryminologiczne i niepokojąca główna atrakcja. Zobacz zwiastun.

A oto kulisy powstawania czwartego sezonu serialu:

źródło: Netflix, Engadget