Zwiastun kolejnego odcinka 4. sezonu serialu „Czarne Lustro”

Netflix ujawnia kolejne zwiastuny nowego sezonu serialu „Czarne Lustro” (oryg. „Black Mirror”), traktując każdy odcinek jak osobny spektakl.

Zwiastun odcinka „Czarne Muzeum” serialu „Czarne Lustro”

Netflix stopniowo udostępnia zwiastuny kolejnych odcinków czwartego sezonu, genialnego według mnie, serialu „Czarne Lustro” (oryg. „Black Mirror”). Do tej pory mogliśmy obejrzeć zapowiedzi odcinka Arkangel (w reżyserii Jodie Foster) oraz Krokodyl (oryg. Crocodile), które były nieco przerażające ku mojej uciesze (sic!).

Dzisiaj Netflix opublikował zwiastun trzeciego z sześciu odcinków pod tytułem „Czarne Muzeum” (w oryginale „Black Museum”).

W tym epizodzie wystąpił Douglas Hodge i Letitia Wright, a reżyserem jest Colm McCarthy. Możemy się domyślać, że w tym filmie poznamy historię faceta o imieniu Rolo Haynes i jego Czarnego Muzeum, gdzie ekspozycją są autentyczne artefakty kryminologiczne.

„Jeśli to zrobiło coś złego, to pewnie tu jest.” – mówi Haynes w zwiastunie. „Każdy z nich kryje się chora i smutną historię”.

Rozpoznajesz coś znajomego w tym zwiastunie? Istnieje kilka momentów, które przypominają wcześniejsze epizody Czarnego Lustra, sugerując, że cała seria rozgrywa się we wspólnym wszechświecie. Dla fanów serii zapowiada się zatem też ciekawa zabawa w nawiązania.

Wygląda na to, że Netflix będzie wydawać nowy zwiastun co drugi dzień w ramach „13 dni Black Mirror”. Pozostały zatem jeszcze 3 trailery i miejmy nadzieję, że przy okazji 6 filmu dowiemy się wreszcie, kiedy będzie premiera 4. sezonu.

Ja już nie mogę się doczekać – zobaczcie sami:

źródło: Netflix Polska