Zwiastun odcinka pt. „Arkangel” 4. sezonu serialu „Czarne Lustro”

Netflix opublikował zwiastun  jednego z odcinków 4. sezonu serialu „Czarne Lustro” pod tytułem „Arkangel”, który wyreżyserowała Jodie Foster.

„Arkangel”, zwiastun 1. odcinka 4. sezonu serialu „Czarne Lustro” (z ang. Black Mirror)

Czwarty sezon serialu „Black Mirror” (z ang. „Czarne Lustro”) zbliża się wielkimi krokami. Choć nie podano jeszcze oficjalnej daty premiery nowej serii, to opublikowany właśnie zwiastun pierwszego epizodu pt. „Arkangel”, świadczy o tym, że Netflix szykuje nas na premierę.

Zapowiedź kolejnych 6 epizodów Netflix opublikował już pod koniec sierpnia tego roku, podając ich tytuły i pokazując krótkie fragmenty.

Sześcioodcinkowy czwarty sezon „Black Mirror”, podobnie jak trzy poprzednie, będzie składał się niezależnych od siebie odcinków, poruszających zupełnie inne historie. Oczywiście wszystko będzie poruszało problemy nowych technologii, przyszłości i świata w którym żyjemy lub moglibyśmy żyć.

Odcinek otwierający czwartą serię, zatytułowany „Arkangel” z udziałem Rosemarie DeWitt, wyreżyserowany został przez Jodie Foster. Będzie poruszał problem przerażająco „dobrego” rodzicielstwa w świecie techno-paranoi.

Zwiastun 1 odcinka 4. sezonu Czarne Lustro pt. Arkangel

W 55-sekundowym utworze pojawia się bohaterka grana przez DeWitt i jej córka bawiąca się w parku, gdy nagle znika. Po pełnej paniki poszukiwaniach nagle się odnajduje, ale matka jest wyraźnie niespokojna i postanawia skłonić córkę do przejścia procedury, dzięki której taka sytuacja już nigdy się nie powtórzy.

https://youtu.be/cYhUdR9NBzA

Zwiastun nie podaje wszystkich szczegółów tej „całkowicie bezpiecznej” kontroli rodzicielskiej, ale widzimy strzykawkę przez która coś tajemniczego wstrzykiwane jest do głowy dziecka.  Na strzykawce widnieje napis: „Kluczem do dobrego rodzicielstwa jest kontrola”.

Czy i tym razem „Czarne Lustro” nas zachwyci? Poprzednie sezony nie zawiodły, więc wszystko wskazuje na to, że czeka nas wspaniała przygoda pełna refleksji nad naszym życiem i wpływem nowych wynalazków i technologii na nasze postępowanie.

Czwarty sezon „Czarnego Lustra” ma wystartować już w 2018 roku.

źródło: Netflix