Zapowiedź odcinka „USS Callister” serialu „Czarne lustro”

Zobacz szósty zwiastun odcinka 4. sezonu serialu „Czarne lustro”pt. „USS Callister”, który do złudzenia przypomina „Star Treka”.

„Czarne Lustro” zwiastun odcinka „USS Callister”

Zgodnie z oczekiwaniami Netflix udostępnił zwiastun ostatniego już odcinka czwartego sezonu serialu „Czarne Lustro” (Black Mirror) zatytułowany „USS Callister”.

Historia w „USS Callister” rozgrywa się w kosmosie historia. Nowy członek załogi (Cristin Milioti) dostosowuje się do życia na pokładzie, a ekipa dowodzona jest przez otumanionego kapitana (Jesse Plemons). Styl w jakim utrzymana jest scenografia statku oraz misje, w które wyrusza załoga, przywołuje na myśl seriale science-fiction z lat 70. i tego, co mogli sobie wyobrazić przyszli twórcy.

Jednak, podobnie jak w przypadku wszystkich odcinków „Czarnego Lustra”, historia jest osadzona w niemal futurystycznym świecie. „USS Callister” może się poszczycić obsadą telewizyjnych hitów, występują w nim między innymi Plemons („Fargo”), Milioti („How I Met Your Matter”), Jimmi Simpson („Westworld”) i Michaela Coel („Guma do żucia”).

Odcinek został napisany przez współtwórcę „Czarnego lustra” Charliego Brookera i Williama Bridgesa i został wyreżyserowany przez Toby’ego Haynesa.

https://youtu.be/35pC7ALrLlY

Oprócz trailera do tego odcinka z czwartego sezonu, Netflix udostępnił także zapowiedzi do pięciu pozostałych epizodów:

  • „Arkangel” z udziałem Rosemarie Dewitt w reżyserii Jodie Foster,
  • „Czarne Muzeum” (Black Museum) z udziałem Douglasa Hodge’a, Letitii Wright, Babs Olusanmokun i Aldisa Hodge’a, w reżyserii Colma McCarthy’ego,
  • „Krokodyl” (Crocodille) z udziałem Andrei Riseborough, Andrew Gowera i Kiran Sonia Sawar, w reżyserii Johna Hillcoata,
  • „Hang the DJ” z udziałem Georginy Campbell, Joe Cole’a i George’a Blagdena, w reżyserii Tima Van Pattena,
  • „Twardogłowy” (Metalhead) z udziałem Maxine Peake, Jake’a Daviesa i Clinta Dyera, w reżyserii Davida Slade’a.

Niestety nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery czwartego sezonu, ale bądźmy cierpliwi, coś mi podpowiada, że to już niedługo!

źródło: Netflix