Zwiastun odcinka „Twardogłowy” 4. sezonu „Czarnego Lustra”

Kolejny zwiastun pt. „Twardogłowy” serialu „Czarne Lustro” coraz bardziej przybliża nas do tego, co w 4. sezonie zaserwuje nam Netflix.

„Metalhead” (Twardogłowy) Czarne Lustro (oryg. Black Mirror)

Netflix udostępnił przed chwilą już piąty zwiastun nowego sezonu serialu Czarne Lustro (oryg. Black Mirror) dla odcinka pod tytułem Twardogłowy (oryg. Metalhead). Jest to najkrótszy trailer z dotychczas wydanych i trwa zaledwie 36 sekund.

Z krótkiej zapowiedzi dowiadujemy się jedynie, że kobieta znalazła jakiegoś groźnego psa, martwi się o swoje życie, a wszystko dzieje się w mrocznym dystopijnym świecie. Obraz jest czarnobiały i prawdopodobnie cały odcinek Twardogłowego będzie utrzymany w takim klimacie. Czy jest to nawiązanie do słynnego filmu „Głowa do wycierania” (oryg. Eraserhead) Davida Lyncha?

Tę cześć serii wyreżyserował David Slade, a scenariusz napisał Charlie Brooker. W role bohaterów wcielili się Maxine Peake, Jake Davies oraz Clint Dyer.

Poniżej polska wersja zwiastuna odcinka Twardogłowy (Metalhead):

Pozostał jeszcze jeden odcinek do zajawienia, zatytułowany „USS Callister” i spodziewamy się, że zgodnie z planem we wtorek zostanie udostępniony. Być może właśnie wtedy poznamy datę premiery czwartego sezonu Black Mirror.

Obejrzyj także poprzednie zwiastuny nowych odcinków 4 sezonu serialu:

źródło: Netflix Polska