The Rolling Stones za darmo od Apple’a

Ostatni dzień prezentów w tegorocznej edycji 12 Days of Gifts zamyka The Rolling Stones ze swoją EP-ką Sweet Summer Sun.

The Rolling Stones - 12 Days of Gifts

Dzisiaj już ostatni. 12 dzień prezentów w świątecznej aplikacji Apple’a 12 Days of Gifts. Dzisiejszą niespodzianką jest darmowa EP-ka zespołu The Rolling Stones – Sweet Summer Sun – z zeszłorocznego koncertu na żywo w Hyde Parku. Do tej pory mogliście pobrać jedenaście prezentów, były to:

The Rolling Stonesów naprawdę nie trzeba przedstawiać. Ci faceci tworzą muzykę od ponad 50 lat i są na 8. miejscu w rankingu  Billboard Hot 100 All-Time Top Artists. Stonesi są legendą i powszechnie uważa się ich za jeden z najlepszych zespołów rockowych, które kiedykolwiek grały do tej pory.

Dzisiejsza darmowa EP-ka zatytułowana jest „Sweet Summer Sun, Live in Hyde Park 2013” i zawiera 3 utwory z zeszłorocznego koncertu zespołu: Beast of Burden, Tumbling Dice i Doom & Gloom. Całkowity czas utworów wynosi 13,5 minuty.

The Rolling Stones: Sweet Summer Sun – Hyde Park Live ~ Extended Trailer

Pamiętaj, że każdy prezent jest dostępny tylko przez 24 godziny i może być inny w zależności od kraju lub regionu. Ale jeśli korzystasz z polskiego App Store’a i interesuje Cię epka The Rolling Stones – Sweet Summer Sun, Live in Hyde Park 2013 (Live) – Single, możesz ją pobrać za darmo z aplikacji 12 Days of Gifts lub prosto z App Store’a, klikając na poniższy przycisk.

Pobierz w App Store