Dziś Tom Odell w 12 Days of Gifts

Już dziewiąty dzień prezentów od Apple’a. Dzisiaj Tom Odell i 3 jego single do pobrania za darmo z iTunesa.

Tom Odell

To już dziewiąty prezent w ramach 12 Days of Gifts, dostepny za darmo dla każdego posiadacza iUrządzeniai konta w App Storze. Dzisiaj po raz 3. możecie pobrać muzykę, tym razem 3 single i 3 teledyski z koncertu na żywo Toma Odella:

  • Can’t Pretend (Live)
  • Another Love (Live)
  • Grow Old with Me (Live)

Tom Odell iTunes

Biografia

Tom Odell – właściwie Tom Peter Odell (ur. 24 listopada 1990 w Chichester) – brytyjski piosenkarz. Za swój debiutancki minialbum „Songs from Another Love” wydany w 2012 roku otrzymał nagrodę BRITs Critics’ Choice Award. Jego debiutancki album Long Way Down został wydany 24 czerwca 2013 roku.

Odell urodził się w Chichester w West Sussex. Jego ojciec jest pilotem, a matka nauczycielką w szkole podstawowej[1]. Ma starszą siostrę. Spędził część swojego dzieciństwa w Nowej Zelandii z powodu pracy ojca. Kształcił się w Seaford College. Uczył się gry na fortepianie aż do ukończenia szkoły. W wieku osiemnastu lat Odell porzucił plany uczęszczania na University of York na rzecz uczelni muzycznej w Liverpoolu. Gdy te wysiłki okazały się nieskuteczne, przeniósł się do Brighton, aby zdobyć doświadczenie muzyczne[2].

Odell zaczął grywać w klubach nocnych[3]. Po roku został zwolniony ze stanowiska barmana i wrócił do Chichester. Regularnie wyjeżdżał do Londynu, aby grać koncerty i reklamować się w szkołach muzycznych. Następnie przeniósł się do Londynu, aby grać ze swoim zespołem Tom and the Tides. Później postanowił rozpocząć solową karierę.

Tom Odell – Another Love – oficjalny teledysk

Utwory w ramach prezentów od Apple’a pobierzecie dzisiaj za darmo klikając na poniższy przycisk lub bezpośrednio z aplikacji 12 Days of Gifts.

Pobierz w App Store

źródło: Wikipedia, YouTube