New Year’s Eve Mix – sylwestrowy singiel od Avicii w iTunes

Dzisiaj w 12 Days of Gifts za darmo sylwestrowy teledysk i singiel od Avici – New Year’s Eve Mix.

New Year's Eve Mix

Już 6. dzień prezentów od Apple’a, czyli półmetek. Do tej pory mogliście pobrać piosenki Justina Timberlake’a, grę Tiny Thief, książkę Księżniczka z lodu, program dla najmłodszych Toca House oraz kultowy świąteczny film Kevin sam w domu.

Dzisiaj Apple udostępniło w swojej aplikacji podarunkowej 12 Days of Gifts ponaddziewięciominutową sylwestrową składankę utworów od Avicii :) i teledysk do piosenki You Make Me.

Udanego Sylwestra i Szczęśliwego Nowego Roku!

Z Wikipedii o Avicii:

Avicii, właściwie Tim Bergling (ur. 8 września 1989 w Sztokholmie) – szwedzki DJ i producent muzyczny. Występuje również pod pseudonimami Tim Berg i Tom Hangs. Jego jeden z pierwszych singli – „Bromance”, podbił listy przebojów m.in. w Belgii, Holandii, ojczystej Szwecji, wreszcie, jako wersja z wokalem, UK Singles Chart w Wielkiej Brytanii i Beatport. Od tego momentu kariera Avicii’ego zaczęła się szybko rozwijać, w efekcie czego DJ wydał takie tytuły, jak „Levels”, „My Feelings for You”, czy „Fade Into Darkness”. W 2013 roku wspólnie z Bennym Anderssonem oraz Björnem Ulvaeusem z zespołu ABBA stworzyli oficjalny hymn Konkursu Piosenki Eurowizji. Utwór „We write a story” został zaprezentowany podczas finału, w trakcie przemarszu wszystkich finalistów.

Między innymi teledysk do utworu You Make Me:

Utwory pobierzecie z aplikacji 12 Days of Gifts lub bezpośrednio klikając na link: New Year’s Eve Mix – Single Avicii.

źródło: Apple, Wikipedia