Dzień 11. prezentów od Apple’a: gra Mr. Crab

Dzisiaj w ramach prezentu w 12 Days of Gifts już trzecia gra, tym razem Mr. Crab.

Mr. Crab

Powoli zbliżamy się do końca akcji prezentowej Apple’a 12 Days of Gifts. Dzisiaj już 11. dzień prezentów i w miejsce filmu animowanego Despicable Me: Minion Madnesss wskoczyła gra Mr. Crab od Illusion Labs – to już trzecia gra za darmo w ramach prezentu po Tiny Thief i Rayman Jungle Run.

Dla tych, którzy jeszcze nie grali w tę grę, Mr. Crab to popularna gra zręcznościowa na iOS-a, w której mamy za zadanie ratować małe kraby, unikając przeszkód i przeciwników. Dotykając ekranu wykonujemy jeden skok do góry i to w zasadzie wszystko. Jest to zabójcze połączenie dobrej grafiki i wciągającej fabuły we wzorcowo wykonanej platformówce.  Mamy do dyspozycji 27 poziomów, podczas których natkniemy się na 4 bossów.

Mr. Crab – oficjalny trailer

Ponownie dla wielu z Was ta gra będzie kolejnym rozczarowaniem prezentów w 12 Days of Gifts. Mr. Crab ma bardzo dobre recenzje, normalnie kosztuje 0,89 euro, więc pewnie niektórzy będą szczęśliwy, że mogą ją pobrać dzisiaj za darmo.

Pamiętaj, że każdy prezent jest dostępny tylko przez 24 godziny i może być inny w zależności od kraju lub regionu. Ale jeśli korzystasz z polskiego App Store’a i interesuje Cię gra Mr. Crab, możesz ją pobrać za darmo z aplikacji 12 Days of Gifts lub prosto z App Store’a, klikając na poniższy przycisk.

Pobierz w App Store