12 Days of Gifts – świąteczne prezenty od Apple’a

Apple opublikowało tegoroczną wersję aplikacji 12 Days of Gifts. Firma, jak co roku, będzie udostępniała za darmo wybrane treści przez 12 dni począwszy od 26 grudnia.

12 Days of Gifts

Aplikacja 12 Days of Gifts na urządzenia z systemem iOS dostępna jest już w App Storze. Apple przez 12 dni będzie udostępniało zupełnie za darmo aplikacje, filmy, książki i utwory z iTunesa. Wystarczy wejść do aplikacji w dniach od 26 grudnia do 6 stycznia, aby sprawdzić jakie treści są dostępne do pobrania. Festiwal prezentów od zawsze dostępny jest dla użytkowników z Europy, a w tym roku pierwszy raz również dla amerykańskich klientów App Store’a.

Z opisu aplikacji:

Od 26 grudnia do 6 stycznia, każdego z 12 dni można pobrać z aplikacji jeden prezent. Może to być piosenka, aplikacja, książka, film i więcej. Prezent z każdego dnia będzie dostępny za darmo tylko przez 24 godziny, więc nie przegap okazji. Uwaga: Prezenty nie będą dostępne we wszystkich krajach.

Aplikacja dostępna jest również w polskim App Storze. Pobierzecie ją bezpośrednio ze sklepu klikając na poniższy przycisk.

Pobierz w App Store