Tiny Thief w 2. dzień prezentów w sklepie App Store

W drugi dzień prezentów w aplikacji 12 Days of Gifts na iOS-a, Apple udostępniło za darmo grę logiczną Tiny Thief.

Tiny Thief

Jak co roku podczas świąt Apple w aplikacji świątecznej udostępnia wszystkim posiadaczom urządzeń z iOS-em ciekawe pozycje z App Store’a i iTunesa za darmo. Wczoraj mogliście ściągnąć single Justina Timberlake’a (oraz dwa wideoklipy z iTunes Festival 2013 z Londynu). Dzisiaj czeka na Was popularna gra Tiny Thief od Rovio Stars Ltd.

Z opisu gry Tiny Thief

Tiny Thief to niekonwencjonalny bohater, który używa sprytu i podstępu, aby przechytrzyć swoich przeciwników podczas sześciu średniowiecznych epickich przygód. Ale uwaga! Zagrażają mu przerażający wrogóowie, tacy jak The Dark Knight, nieuczciwi piraci, a nawet gigantyczny robot!

Tiny Thief przywraca magię z starych gier „wskaż i kliknij”, urocza oprawa graficzna gry z własnym stylem wizualnym i niekonwencjonalnego poczuciem humoru przypadnie do gustu nie tylko najmłodszym.

W grze masz do rozwiązania ciekawe zagadki logiczne z mnóstwem zaskakujących interaktywnych elementów rozgrywki. Tak więc przygotuj się do rozpoczęcia epickiej misji ratowania księżniczki i królestwa, które jest w niebezpieczeństwie!

Tiny Thief - 12 days of Gifts

Opócz logidznego myślenia, musisz użyć sprytu i sprawności :)
Mały złodziej jest gotowy do rozpoczęcia wielkiej przygody.

Dzisiaj zupełnie za darmo w App Storze. Gracie?

Zobaczcie oficjalny trailer gry Tiny Thief:

Oficjalna strona gry: tinythief.com

Grę pobierzecie teraz za darmo w App Storze, klikając na poniższy przycisk. Na Androida gra kosztuje 13,89 zł.