Obejrzyj oficjalny zwiastun serialu „Rojst Millenium”

Trzeci sezon serialu „Rojst Millenium” pojawi się na Netfliksie 28 lutego, a już teraz możesz obejrzeć oficjalny zwiastun.

Kadr z serialu „Rojst Millenium”

Serwis Netflix udostępnił oficjalny zwiastun nadchodzącego polskiego serialu Rojst Millenium, który kończy trzysezonową historię. Nowy sezon jest kontynuacją serialu Rojst ’97 oraz Rojst, który pierwotnie zadebiutował w nieistniejącym już w Polsce serwisie Showmax. Pierwsze części rozgrywały się kolejno w latach osiemdziesiątych – przed końcem stanu wojennego oraz w latach dziewięćdziesiątych – podczas trwającej powodzi tysiąclecia.

Zobacz też: „Czas na Show. Drag Me Out” już wiosną porwie widzów TVN!

Nowy sezon Rojst Milenium rozgrywa się natomiast w latach 60. W zwiastunie wykorzystano utwór Katarzyny Nosowskiej „Jeśli wiesz co chcę powiedzieć”.

Akcja Rojst Millenium rozgrywa się w hotelu Centrum, a po tajemniczych wydarzeniach przeprowadzi nas młody kierownik hotelu, w którego wcielił się Filip Pławiak (znany jako Zordon z serialu Chyłka). Fabuła kręci się wokół znalezionego w lesie na Grontach szkieletu kobiety z naszyjnikiem oraz tragicznego zabójstwa, do którego doszło podczas urodzinowego bankietu w hotelu Centrum.

Do znanych z poprzednich sezonów bohaterów – Anny Jass (Magdalena Różczka), Witolda Wanycza (Andrzej Sewe- ryn), Adama Miki (Łukasz Simlat), Piotra Za- rzyckiego (Dawid Ogrodnik) – dołączy Jassijej, w którego w dwóch płaszczyznach czasowych wcielą się Janusz Gajos i Tomasz Schuchardt.

Zobacz zwiastun Rojst Millenium:

Poprzednie sezony serii można oglądać w serwisie Netflix:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Netflix