SkyShowtime teraz za 14,99 zł/mies. przez 3 miesiące!

Nowa oferta promocyjna na dostęp do serwisu SkyShowtime! Przez 3 miesiące za subskrypcję możesz płacić o 10 zł mniej miesięcznie!

Promocja subskrypcji SkyShowtime: 14,99 zł miesięcznie przez 3 mies. (listopad 2023)
Promocja subskrypcji SkyShowtime: 14,99 zł miesięcznie przez 3 mies. (listopad 2023)

Serwis streamingowy SkyShowtime wystartował w Polsce lutym tego roku. Na start użytkownicy mogli skorzystać z dożywotniej zniżki 50% na cenę subskrypcji w kwocie 12,49 zł, pod warunkiem, że nie przerwiemy subskrybowania. We wrześniu tego roku platforma kusiła atrakcyjną ceną na dostęp za 14,99 zł miesięcznie przez rok. Standardowa cena to obecnie 24,99 zł miesiąc, ale nowi użytkownicy, którzy przegapili wcześniejsza ofertę mogą teraz skorzystać z atrakcyjnej obniżki na subskrypcję przez pierwsze 3 miesiące.

Sprawdź też: „Special Ops: Lioness” łamie wszelkie zasady kinematografii – i to chyba działa!

Nowa promocja to teraz za 14,99 zł miesięcznie przez 3 miesiące zamiast standardowych 24,99 zł miesięcznie.

Promocja kończy się 27 listopada 2023 roku. Po 3 miesiącach promocyjnych oferta odnowi się automatycznie w cenie 24,99 zł/miesięcznie, chyba że zostanie wcześniej anulowana w dowolnym momencie. Promocja dotyczy tylko nowych subskrybentów.

Jeśli zrezygnujemy, w trakcie trwania promocji z opłacania choćby na jeden miesiąc, to przedłużenie subskrypcji będzie naliczane w pełnej cenie 24,99 zł, dlatego należy zachować ciągłość płatności miesięcznych, aby zachować obniżoną stawkę.

Z oferty można skorzystać na stronie internetowej usługi: skyshowtime.com/pl.

Aplikację mobilną SkyShowtime pobierzesz ze sklepów App Store i Google Play:

Warunki:

Tylko przez pierwsze 3 miesiące subskrypcji SkyShowtime będzie pobierana opłata w wysokości 14.99 PLN miesięcznie zamiast standardowej ceny miesięcznej. Po upływie pierwszych 3 miesięcy subskrypcja SkyShowtime będzie automatycznie kontynuowana, a użytkownik będzie obciążany opłatą w wysokości 24.99 PLN /miesiąc lub (jeśli standardowe ceny ulegną zmianie) aktualną miesięczną ceną SkyShowtime do momentu anulowania subskrypcji. Jeśli anulujesz subskrypcję, nadal będziesz mieć dostęp do usługi do następnej miesięcznej daty rozliczenia i nie będziesz obciążany opłatami od tej daty. Ceny mogą ulec zmianie za co najmniej 30-dniowym uprzednim powiadomieniem. Aby wstrzymać przyszłe płatności, użytkownik może anulować subskrypcję na swoim Koncie przed kolejną datą płatności. Subskrypcja oznacza akceptację Warunków użytkowania usług SkyShowtime oraz wyrażenie zgody na natychmiastowe udzielenie Użytkownikowi dostępu do treści cyfrowych SkyShowtime. Przyjmujesz do wiadomości, że w takiej sytuacji utracisz prawo do odstąpienia od umowy w ciągu pierwszych 14 dni i otrzymania zwrotu pieniędzy.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: SkyShowtime Polska