SkyShowtime teraz za 14,99 zł/mies. przez rok

SkyShowtime wystartował z promocją na obniżoną cenę subskrypcji przez 12 miesięcy dla nowych użytkowników!

Promocja na subskrypcję SkyShowtime 14,99 zł/mies. przez rok (z oferty można skorzystać do 30 września 2023 r.)

Kiedy serwis streamingowy SkyShowtime startował w lutym tego roku w Polsce, platforma oferowała obniżoną o połowę cenę subskrypcji w kwocie 12,49 zł na zawsze, pod warunkiem, że nie przerwiemy subskrybowania. Standardowa cena to obecnie 24,99 zł miesiąc, ale nowi użytkownicy, którzy przegapili wcześniejsza ofertę mogą teraz skorzystać z atrakcyjnej obniżki na subskrypcję.

Zobacz też: Disney+ teraz za 6,99 zł/mies. przez 3 miesiące!

Nowa promocja to teraz za 14,99 zł miesięcznie przez 12 miesięcy zamiast standardowych 24,99 zł. Oferta ważna do 30 września 2023 do godziny 23:59. Cena 14,99 zł miesięcznie będzie obowiązywała przez rok, a potem członkostwo zostanie automatycznie przedłużone z ceną 24,99 zł miesięcznie, z możliwością rezygnacji w każdym momencie. Dotyczy tylko nowych abonentów.

Jeśli zrezygnujemy, w trakcie trwania promocji z opłacania choćby na jeden miesiąc, to przedłużenie subskrypcji będzie naliczane w pełnej cenie 24,99 zł, dlatego należy zachować ciągłość płatności miesięcznych, aby zachować obniżoną stawkę.

Z oferty można skorzystać na specjalnej stronie z ofertami serwisu.

Aplikację mobilną SkyShowtime pobierzesz ze sklepów App Store i Google Play:

Zapoznaj się z treścią dotyczącą warunków promocji:

Tylko przez pierwsze 12 miesięcy subskrypcji SkyShowtime będzie pobierana opłata w wysokości 14.99 PLN miesięcznie zamiast standardowej ceny miesięcznej. Po upływie pierwszych 12 miesięcy subskrypcja SkyShowtime będzie automatycznie kontynuowana, a użytkownik będzie obciążany opłatą w wysokości 24.99 PLN /miesiąc lub (jeśli standardowe ceny ulegną zmianie) aktualną miesięczną ceną SkyShowtime do momentu anulowania subskrypcji. Jeśli anulujesz subskrypcję w ciągu pierwszych 12 miesięcy, nadal będziesz mieć dostęp do usługi do następnej miesięcznej daty rozliczenia i nie będziesz obciążany opłatami od tej daty. Zapiszemy Twoje szczegóły płatności i obciążymy Cię 24,99 zł co miesiąc (minus zastosowane zniżki), aż do anulowania. Ceny mogą ulec zmianie za co najmniej 30-dniowym uprzednim powiadomieniem. Aby wstrzymać przyszłe płatności, Użytkownik może anulować subskrybcję na swoim Koncie przed kolejną datą płatności. Subskrypcja oznacza akceptację Warunków użytkowania usług SkyShowtime oraz wyrażenie zgody na natychmiastowe udzielenie Użytkownikowi dostępu do treści cyfrowych SkyShowtime. Przyjmujesz do wiadomości, że w takiej sytuacji utracisz prawo do odstąpienia od umowy w ciągu pierwszych 14 dni i otrzymania zwrotu pieniędzy.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: SkyShowtime