SkyShowtime wystartował w Polsce i to za połowę ceny!

Nowy serwis streamingowy z filmami i serialami SkyShowtime dostępny już jest także w Polsce – startuje od razu z promocją na subskrypcję.

SkyShowtime w Polsce – filmy i seriale VOD

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, od wtorku 14 lutego 2023 roku serwis streamingowy SkyShowtime jest dostepny także dla polskich użytkowników. Serwis oferuje najnowsze i najlepsze produkcje od największych światowych wytwórni, które współpracują z serwisem, takich jak Universal Pictures, Dreamworks, Sky Studios i Peacock czy Nickelodeon, SHOWTIME®, Paramount+ i Paramount Pictures.

Katalog zawiera ekscytujące i wciągające treści, takie jak nowe filmy i seriale na wyłączność, rozrywka dla dzieci i całej rodziny, autentyczne historie i dokumenty, a także cała biblioteka wypełniona klasyką kina i telewizji.

Platforma SkyShowtime jest już dostępna w większości krajów Europy i jeśli przebywasz na terenie UE, możesz oglądać SkyShowtime w innych krajach UE, w których platforma jest dostępna.

Dziś SkyShowtime został uruchomiony na rynkach Europy Środkowej i Wschodniej, w tym w Albanii, Czechach, na Węgrzech, w Kosowie, Macedonii Północnej, Polsce, Rumunii i na Słowacji. Uruchomienie usługi w Hiszpanii i Andorze 28 lutego 2023 roku zakończy pomyślne wdrożenie SkyShowtime.

Ile kosztuje dostęp do SkyShowtime w Polsce?

 Z okazji premiery serwis przygotował specjalną ofertę. Dołączając do serwisu już dziś, możesz cieszyć się dostępem do serwisu za pół ceny na zawsze – czyli obecnie zamiast 24,99 zł można mieć subskrypcję za 12,49 zł miesięcznie, aż do momentu pierwszej rezygnacji. Oferty „Pół ceny na zawsze” dostępna jest tylko przez ograniczony czas – obowiązuje do 11 kwietnia 2023 roku. Jeśli jednak SkyShowtime podniesie cenę miesięcznej subskrypcji, to zapłacimy połowę nowej stawki!

Cena 50% taniej w stosunku do standardowej miesięcznej subskrypcji SkyShowtime aż do rezygnacji. Oferta dotyczy wyłącznie nowych subskrybentów i subskrypcji miesięcznych. Sprawdź pełny regulamin oferty promocyjnej subskrypcji za pół ceny na zawsze.

SkyShowtime za połowę ceny (promocja luty 2023)

Za usługę SkyShowtime możesz płacić przy użyciu różnych metod płatności, w zależności od kraju, w którym przebywasz podczas rejestracji. W Polsce można zapłacić PayPalem, kartą Visa lub Mastercard.

Co można obejrzeć na platformie SkyShowtime?

 • Najciekawsze filmy: 12 małpAmerican Pie, Bękarty wojnyPulp FictionPowrót do przeszłości, Mission Impossible (cała seria), MumiaOjciec ChrzestnyShrek, seria filmów Star TrekSzczękiTop Gun: Maverick, cała seria TransformersSzybcy i wściekliWróg u bram.
 • Najciekawsze seriale: 18831923Bates MotelBattlestar Galactica, Billions, CalifornicationDexterHaloMayor of KingstownMiasteczko Twin Peaks (2 sezony), Psi Patrol, Ray DonovanThe OfficeTulsa KingYellowstone.
 • Zapowiedzi: Rabbit HoleThe Chemistry of DeathWolf Pack.

Więcej informacji i listę wszystkich tytułów znajdziesz na stronie głównej serwisu pod adresem skyshowtime.com.

SkyShowtime – urządzenia

Jak i gdzie oglądać SkyShowtime (lista obsługiwanych urządzeń)?

SkyShowtime działa na urządzeniach mobilnych, w przeglądarkach internetowych, na konsolach do gier, na przystawkach telewizyjnych i na telewizorach smart TV. Aby w pełni wykorzystać potencjał SkyShowtime, zalecana jest minimalna prędkość na poziomie 5,5 Mb/s.

Możesz oglądać SkyShowtime w dowolnym miejscu i czasie na różnych urządzeniach i w różnych przeglądarkach internetowych. Serwis nie będzie działała na żadnych urządzeniach zrootowanych. Poniżej znajduje się lista wszystkich obsługiwanych przez nas urządzeń.

Przeglądarki internetowe

 • Edge Chromium 80+
 • Chrome 75+
 • Firefox 88+
 • Safari (do komputerów Mac) 12+

Systemy operacyjne

 • Android 7.0 lub nowsza wersja
 • iOS 13 lub nowsza wersja

Komputer

 • Chrome OS
 • Mac OS
 • Windows PC

Telewizory Smart i przystawki

 • Apple TV HD (4. gen.) lub nowsza
 • Android 6.0 lub nowszy
 • LG webOS 3.5 lub nowszy
 • Chromecast 1. generacji lub nowsza wersja

Aplikację mobilną SkyShowtime pobierzesz ze sklepów App Store i Google Play:

Obejrzyj spot promujący usługę w Polsce:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: SkyShowtime