Romans sc-fi „To może boleć” dostępny w Apple TV+

Nowy dramat romantyczny science-fiction „To może boleć” jest od dziś dostępny do obejrzenia online w Apple TV+. W rolach głównych występują Jessie Buckley, Riz Ahmed i Jeremy Allen White.

„To może boleć” (Fingernails) Apple TV+ 2023 film

Nowy film zatytułowany To może boleć (tyt. oryg. Fingernails) to eksploracja science-fiction romantycznych więzi miłosnych między ludźmi. Istnieje maszyna, która powie Ci, czy para pasuje do siebie idealnie, czy nie. Film pokazuje konsekwencje tego, co może się wydarzyć, jeśli uda się przetestować kompatybilność. Jak można się upewnić, że znalazło się prawdziwą miłość? Wyobraźcie sobie test, w którym definitywną odpowiedź na to pytanie można byłoby uzyskać, porównując paznokieć u każdego z partnerów. Chcielibyście poznać wynik – i czy zaakceptowalibyście go?

W tej historii maszyna powiedziała Annie i Ryanowi (w tej roli Buckley i White), że idealnie do siebie pasują. Ale wewnętrzne, osobiste odczucia Anny nie są tego takie pewne. Podejmuje pracę w instytucie zajmującym się testowaniem miłości i odkrywa, że ​​jej współpracownik Amir (Ahmed) cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

Premiera filmu To może boleć odbyła się na początku tego roku na festiwalu filmowym w Telluride. Obecnie ma 71% oceny krytyków w serwisie Rotten Tomatoes.

Film dołącza do rosnącej kolekcji oryginalnych filmów i seriali Apple’a. W tym miesiącu w serwisie dostępne będą także nowe seriale The Buccaneers i Monarch: Legacy of Monsters, a także powrót For All Mankind i Kulawe konie (Slow Horses). The Family Plan to kolejna nowość filmowa, która zadebiutuje w grudniu.

Możesz oglądać film To może boleć, korzystając z subskrypcji Apple TV+.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple TV+ | 9TO5Mac