Prime Video zapowiada drugi sezon „LOL: Kto Się Śmieje Ostatni”

Po wielkim sukcesie 1. sezonu programu, widzowie Amazon Prime Video w Polsce mogą spodziewać się nowych odcinków, które dostępne będą w 2024 roku.

„LOL: Kto Się Śmieje Ostatni” (Prime Video)

Platforma Prime Video zapowiedziała premierę drugiego sezonu „LOL: Kto Się Śmieje Ostatni”. Show komediowy polskiej produkcji, dostępny będzie w 2024 wyłącznie dla użytkowników Prime Video w Polsce i na całym świecie. Klienci Amazon Prime mają dostęp do wielu korzyści, w tym rozrywki, a wszystko to w ramach jednego pakietu za jedyne 10,99 zł miesięcznie lub 49 zł rocznie.

Cezary Pazura ponownie poprowadzi gwiazdorską obsadę komików i artystów jako gospodarz polskiej oryginalnej produkcji.

W polskim oryginalnym show komediowym „LOL: Kto Się Śmieje Ostatni” Cezary Pazura skonfrontuje ze sobą dziesięcioro znanych, polskich komików, artystek i artystów rozrywkowych, którzy będą musieli rozśmieszać siebie nawzajem, ale samemu nie będą mogli się zaśmiać. Kto wytrzyma do końca, wygrywa. Kto się zaśmieje, odpada. Nagrodą w programie jest 100 000 złotych, które zostana przekazane na wybrany przez zwycięzcę cel charytatywny.

Za produkcje składającego się z sześciu, półgodzinnych odcinków polskiego show oryginalnego dla Prime Video odpowiedzialny jest Michał Brożonowicz z Constantin Entertainment Polska. Producentem wykonawczym jest Michał Górski. LOL to adaptacja popularnego, japońskiego serialu „HITOSHI MATSUMOTO Presents Documental”, który jest także producentem i prowadzącym format.

Dziesięciu komików konkuruje ze sobą w „bitwie na śmiech”. Format spotkał się z uznaniem widzów i został powielony wyłącznie dla Prime Video w Meksyku, Australii, Niemczech, Francji, Włoszech, Hiszpanii, Holandii, Szwecji, Indiach, Kanadzie, Argentynie, Kolumbii i Brazylii. Nowe, lokalne edycje zostaną również zrealizowane dla widzów z Irlandii, Nigerii i RPA.

„LOL: Kto Się Śmieje Ostatni” dołącza do grona globalnych seriali oryginalnych Prime Video, takich jak: „Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy”, „Jack Ryan”, „Reacher”, „Lista śmierci”, „The Grand Tour” i „Wspaniała Pani Maisel”, a także popularnych filmów Amazon Original: „Lewandowski – Nieznany”, „Książę w Nowym Yorku 2” i „Wojna o jutro”.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Amazon Prime Video