Najnowszy zwiastun serialu „Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy”

Obejrzyj najnowszy epicki zwiastun nadchodzącego serialu „Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy” od Amazon Prime.

Władca Pierścieni – Pierścienie Władzy (Amazon Prime Video, 2022)

Nowy zwiastun serialu Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy (tyt. oryg. The Lord of the Rings: The Rings of Power) został wydany przed debiutem serii zaplanowanym na 2 wrzesnia 2022 roku w Amazon Prime. Klip daje głębszy wgląd niż pierwszy zwiastun, który został wyemitowany podczas Super Bowl i drugim krótkim zwiastunie, który był dostępny wyłącznie dla subskrybentów Prime w zeszłym tygodniu. Amazon opisuje najnowsze wideo jako „główny zwiastun”, więc możemy spodziewać się przynajmniej kilku zwiastunów przed premierą serialu.

Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy to jeden z najbardziej wyczekiwanych seriali Amazona od lat. Gigant e-commerce podobno zapłacił 250 milionów dolarów za same prawa do franczyzy, a szacuje się, że budżet na pięć sezonów plus potencjalny spinoff będzie kosztowało ok. 1 miliarda dolarów. To może sprawić, że będzie to jeden z najdroższych seriali telewizyjnych, jakie kiedykolwiek wyprodukowano.

Osadzone w drugiej erze Śródziemia, tysiące lat przed wydarzeniami z Władcy Pierścieni i Hobbita, Pierścienie Władzy będą podobno śledzić powstawanie tytułowych pierścieni i powstanie Saurona – wydarzenia, o których wspomina trylogia Petera Jacksona. Powracające postacie (choć nie aktorzy) z filmów to Galadriel (Morfydd Clark), Elrond (Robert Aramayo) i Isildur (Maxim Baldry).

Obejrzyj główny zwiastun serialu Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Amazon Prime Video | The Verge