„LOL: Kto Się Śmieje Ostatni” – polski show komediowy od 14 kwietnia w Prime Video

Pierwszy polski show komediowy produkcji własnej Prime Video pt. „LOL: Kto Się Śmieje Ostatni” będzie dostępny już od 14 kwietnia 2023 roku.

„LOL: Kto Się Śmieje Ostatni” - polska wersja show komediowego na Amazon Prime Video od 14 kwietnia 2023 roku
„LOL: Kto Się Śmieje Ostatni” – polska wersja show komediowego na Amazon Prime Video od 14 kwietnia 2023 roku

Nowy show LOL: Kto Się Śmieje Ostatni podąża za sukcesem globalnego formatu komediowego Prime Video zrealizowanego już w wielu krajach na całym świecie. Dwa pierwsze z sześciu odcinków programu zadebiutują już 14 kwietnia 2023 roku, a kolejne dwa będą emitowane co tydzień. LOL: Kto Się Śmieje Ostatni będzie dostępny wyłącznie dla klientów Prime Video w Polsce oraz w ponad 240 krajach i terytoriach na całym świecie. Gospodarzem produkcji jest Cezary Pazura.

Zobacz też: „Lewandowski – Nieznany” film o Robercie Lewandowskim już na Amazon Prime

W programie Pazura skonfrontuje ze sobą dziesięcioro znanych polskich artystów i artystek oraz komików, którzy przez sześć godzin maja wyjątkowe zadanie: rozśmieszyć pozostałych i nie dać się rozśmieszyć. Nagrodą w programie jest 100 tysięcy złotych, które zostaną przekazane na wybrany przez zwycięzcę cel charytatywny.

Obok Pazury w programie wezmą udział: Adam Woronowicz – gwiazda The Office PL, Agata Kulesza – wybitna aktorka, znana z nagrodzonego Oscarem filmu Ida, Aleksandra Adamska – gwiazda Skazanej, Bartosz Gajda – artysta kabaretowy i stand-uper, Cezary Jóźwik – youtuber, Katarzyna Pakosińska – aktorka komediowa i artystka kabaretowa, Michał Meyer – aktor i komik często wcielający się w różne postaci, Michał Szpak – piosenkarz i performer, Robert Motyka – artysta kabaretowy i radiowiec oraz stand-uperka Wiolka Walaszczyk.

Awangarda rozrywki LOL: Kto Się Śmieje Ostatni wreszcie w Polsce na Prime Video! I ja w składzie tego wyjątkowego show! Jestem podekscytowany i czekam niecierpliwie, bo to wyższa forma rozrywki. Zaskakująca, odkrywcza i przede wszystkim nieprawdopodobnie zabawna. Jestem przekonany, że widzowie będą zachwyceni.

– powiedział Cezary Pazura, gospodarz programu

Za produkcję składającej się z sześciu półgodzinnych odcinków serii własnej Prime Video odpowiada Michał Brożonowicz z Constantin Entertainment Polska. Producentem wykonawczym jest Michał Górski. Serial jest adaptacją popularnej japońskiej produkcji własnej, HITOSHI MATSUMOTO Presents Documental, z udziałem Hitoshi Matsumoto, który jest także producentem formatu.

Gośćmi Matsumoto jest dziesięcioro komików, których celem jest rozśmieszenie się nawzajem w zamkniętym pomieszczeniu. Wygrywa osoba, która się nie zaśmieje. Format spotkał się z uznaniem widzów i powstały jego lokalne wersje  w następujących krajach: Meksyk, Australia, Niemcy, Francja, Włochy, Hiszpania, Holandia, Szwecja, Indie, Kanada, Argentyna, Kolumbia i Brazylia.

LOL: Kto Się Śmieje Ostatni dołącza do szerokiej oferty produkcji własnych tytułów Prime Video, takich jak Władca Pierścieni: Pierścienie WładzyJack RyanThe BoysReacherLista śmierciThe Grand Tour i Wspaniała pani Maisel, a także popularnych filmów wyprodukowanych przez Amazon, takich jak Książę w Nowym Jorku 2 i Wojna o jutro.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Amazon Polska