„Reacher” powróci z 2. sezonem na Prime Video

Amazon wyprodukuje drugi sezon serialu akcji „Reacher” z Alanem Ritchsonem w roli głównej – pierwszy sezon dopiero co zadebiutował i już odniósł sukces.

Serial „Reacher” (Amazon Prime Video, 2022)

Zaledwie w 24 godziny od debiutu, nowy serial Reacher od Amazon Prime Video znalazł się w pierwszej piątce najczęściej oglądanych seriali w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie – warto zauważyć, że wszystkie osiem odcinków serii zostało udostępnionych od razu. Firma dodała, że ​​tytuł znalazł się również wśród najwyżej ocenianych oryginalnych serii, a subskrybenci przyznali mu średnią ocenę 4,7 na 5.

Pierwszy sezon serialu oparty jest na pierwszej powieści Childa o Jacku Reacherze pod tytułem Killing Floor.

Serial Reacher, oparty na serii książek autorstwa Lee Childa, opowiada o losach Jacka Reachera, weterana śledczego żandarmerii wojskowej, który niedawno wkroczył w życie cywilne. Reacher jest włóczęgą (przepraszam! bezdomnym), nie ma przy sobie telefonu i ma najpotrzebniejsze rzeczy, podczas podróży po kraju, któremu kiedyś służył.

Kiedy Reacher przybywa do małego miasteczka Margrave w stanie Georgia, spotyka społeczność zmagającą się z pierwszym od 20 lat zabójstwem. Gliny natychmiast go aresztują, a naoczni świadkowie twierdzą, że widzieli Reachera na miejscu zbrodni. Podczas gdy stara się udowodnić swoją niewinność, zaczyna wyłaniać się głęboko zakorzeniony spisek, który będzie wymagał bystrego umysłu i twardych pięści Reachera, aby się z nimi uporać. Jedno jest pewne: trafili na niewłaściwego faceta.

W obsadzie znaleźli się Malcolm Goodwin jako Oscar Finlay, Willa Fitzgerald jako Roscoe Conklin, Chris Webster jako KJ, Hugh Thompson jako Baker, Maria Sten jako Frances Neagley, Harvey Guillén jako Jasper, Kristin Kreuk jako Charlie, Currie Graham jako Kliner Sr., Marc Bendavid jako Hubble, Willie C. Carpenter jako Mosley, Maxwell Jenkins jako Young Reacher i Bruce McGill jako burmistrz Teale.

Fenomenalny debiut Reachera jest świadectwem stworzenia przez Lee Childa jednego z najbardziej znanych bohaterów rozrywki. Globalna popularność Reachera sprawia, że ​​jest to jeden z największych debiutów serii na Prime Video i już wiadomo, że powstanie drugi sezon serialu.

Choć nie jest to najwybitniejszy serial wszech czasów, z pewnością przysporzy Wam niewymagającej myślenia rozrywki :)

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Amazon | Deadline