Nowe PlayStation Plus świętuje 1. urodziny i rozdaje prezenty

Świętuj pierwszy rok nowych korzyści PlayStation Plus dzięki awatarom, kampaniom PlayStation Stars i nie tylko!

PlayStation Plus Celebration 2023

Rok minął bardzo szybko, odkąd wprowadzone zostały nowe, wielopoziomowe plany PlayStation Plus, zawierające nowe korzyści, takie jak Katalog gier i Katalog klasyków, a także wersje próbne przebojowych tytułów. Niezależnie od tego, czy subskrybujesz PlayStation Plus Essential, Extra, czy Premium/Deluxe, możesz przyłączyć się do świętowania. Sony zorganizowało 10 dni aktywności dla społeczności PlayStation. To także sposób na podziękowanie graczom na całym świecie.

Zobacz też: Sony ogłasza Project Leonardo, kontroler ułatwień dostępu dla PlayStation 5

Po pierwsze, przygotowano ekscytujące wieści dla członków PlayStation Plus Premium. Obecnie Sony testuje przesyłanie strumieniowe w chmurze dla obsługiwanych gier na PS5 — obejmuje to tytuły na PS5 z katalogu gier PlayStation Plus i wersji próbnych gier, a także obsługiwane cyfrowe tytuły na PS5, które posiadają gracze.

Po uruchomieniu tej funkcji strumieniowe przesyłanie gier w chmurze dla obsługiwanych tytułów PS5 będzie dostępne do użytku bezpośrednio na konsoli PS5. Oznacza to, że posiadając członkostwo Premium łatwiej będzie wskoczyć do ulubionych gier bez konieczności ich uprzedniego pobierania na konsolę PS5. Celem jest dodanie tego jako dodatkowej korzyści do PlayStation Plus Premium w ramach rozwoju usługi.

W miarę jak coraz więcej gier będzie pojawiać się na konsoli PS5, zostanie dodana możliwość przesyłania strumieniowego w chmurze dla tytułów na PS5 oprócz tytułów na PS3, PS4 i klasycznych, które są już dostępne do strumieniowego przesyłania dla członków Premium.

Tapeta PS Plus Celebration na komputery
Tapeta PS Plus Celebration na komputery

Bezpłatne awatary i tapety dla członków PlayStation Plus

(dla członków PlayStation Plus i osób niebędących członkami PlayStation Plus)

Aby uczcić tę okazję, wszyscy członkowie otrzymają kupon z kodem do wykorzystania na niestandardowe awatary upamiętniające niektóre z popularnych tytułów oferowanych w ramach PlayStation Plus. Każdy dostanie go w wiadomości e-mail lub sprawdzając witrynę PlayStation Plus, aby znaleźć kod kuponu, który można zrealizować od 20 do 30 czerwca 2023 roku.

Awatary PS Plus Celebration 2023

Dostępna jest również bezpłatna tapeta PlayStation Plus na komputery stacjonarne i urządzenia mobilne.

Tapety PS Plus Celebration na komputery i smartfony
Tapety PS Plus Celebration na komputery i smartfony

Kampanie PlayStation Stars

W ramach świętowania zaczerpnięto inspirację z niezapomnianego spotu Mr. Malcolm w PlayStation Plus 2022, który zadebiutował wraz z nowymi planami. Trzy ekskluzywne cyfrowe pierścienie kolekcjonerskie będą dostępne w następujących kampaniach, które będą trwać od 20 czerwca do 30 czerwca 2023 roku.

 • Katalog gier (dla członków PlayStation Plus Extra, Premium i Deluxe)
  Graj w dowolne z najnowszych dodatków do Katalogu gier, aby otrzymać cyfrową kolekcjonerską zawartość Katalogu gier: Final Fantasy VII Remake, Demon’s Souls, Yakuza Kiwami, Uncharted Legacy of Thieves Collection lub Assassin’s Creed The Ezio Collection.
 • Katalog klasyczny (dla członków PlayStation Plus Premium i Deluxe)
  Cofnij się w czasie i świętuj rok PlayStation Plus Classic Catalog dzięki cyfrowej kolekcji Classics Catalog. Aby odblokować ten specjalny cyfrowy przedmiot kolekcjonerski, musisz uruchomić cztery gry odpowiadające wskazówkom podanym po rozpoczęciu kampanii.
 • Wersje próbne gier (dla członków PlayStation Plus Premium i Deluxe)
  To był niesamowity pierwszy rok próbnej gry AAA PlayStation Plus. Zagraj w jedną z oferowanych wersji próbnych PlayStation Plus, aby otrzymać cyfrową kolekcjonerską kolekcję z katalogu gier: God of War Ragnarök, MLB The Show 23 (PS4), The Last of Us Part I, Dying Light 2 lub Stay Human (PS4 i PS5).

Zagraj o PS5 i PS VR2

(nie jest wymagane członkostwo PlayStation Plus)

Dołącz do świętowania PlayStation Plus i wygraj konsolę PS5 oraz przełomowe gogle PS VR2 z kontrolerem PS VR2 Sense. Aby wziąć udział, przejdź do witryny PlayStation Plus i odpowiedz na pięć pytań dotyczących usługi. Ta kampania trwa od 20 czerwca do 30 czerwca br.

Uczestniczące lokalizacje:

 • Od 20 czerwca o 2:01 PDT do 30 czerwca o 15:59 czasu lokalnego
  Argentyna, Brazylia, Boliwia, Kanada, Chile, Kostaryka, Ekwador, Salwador, Gwatemala, Hondouras, Meksyk, Nikaragua, Panama, Paragwaj, Peru, Urugwaj, Stany Zjednoczone
 • Od 20 czerwca o 10:01 GMT do 30 czerwca o 15:59 czasu lokalnego
  Australia, Austria, Cypr, Czechy, Dania, Francja, Niemcy, Grecja, Węgry, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Holandia, Nowa Zelandia, Norwegia, Portugalia, Słowacja, Słowenia, RPA, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Zjednoczone Emiraty Arabskie , Zjednoczone Królestwo
 • Od 20 czerwca o 10:01 KST do 30 czerwca o 15:59 czasu lokalnego
  Malezja, Singapur, Korea Południowa, Tajwan.

ołącza do katalogu gier 20 czerwca

Far Cry 6

Witamy na Yarze, tropikalnym raju zatrzymanym w czasie. Far Cry 6 zanurza graczy w pełnym adrenaliny świecie współczesnej rewolucji partyzanckiej. 

Dołącz do rewolucji i odeprzyj opresyjny reżim dyktatora Antóna Castillo i jego nastoletniego syna Diego za pomocą arsenału niepowtarzalnej i zaskakującej broni, pojazdów i zwierzęcych towarzyszy. Rozpal ruch rewolucyjny, który spali reżim tyrana do cna

Pobierz Far Cry 6 i graj od 20 czerwca 2023 roku dzięki katalogowi gier PlayStation Plus – dostępne w ramach planu Extra lub wyższym.

Weekend dla wielu graczy online

(nie jest wymagane członkostwo PlayStation Plus)

Przygotuj się na kolejny weekend online dla wielu graczy, który rozpocznie się 24 czerwca o 00:01 do 25 czerwca o 23:59 czasu lokalnego i zagraj online z innymi graczami lub razem z nimi. W tym czasie tryb wieloosobowy online jest dostępny bez członkostwa PlayStation Plus.

PlayStation Plus Speedrun Challenge – Sackboy wielka przygoda na PS5

(dla graczy z członkostwem PlayStation Plus lub bez)

Sackboy powraca, by uczcić PlayStation Plus kolejną rundą wyzwań Speedrun. Dołącz od 24 czerwca o 00:01 do 25 czerwca o 23:59 czasu lokalnego i zdobądź szansę na wygranie 3-miesięcznego członkostwa PlayStation Plus Premium lub Deluxe. Sackboy a Big Adventure jest obecnie częścią katalogu gier dla członków PlayStation Plus Extra i Premium, a osoby niebędące członkami również mogą dołączyć do wyzwania, jeśli posiadają tytuł.

Aby wziąć udział, po prostu wybierz kartę wyzwania z Sackboy Game Hub na swoim PS5. Możesz także zlokalizować wyzwanie w grze w Rycerskich Próbach Dzianiny, korzystając z menu pauzy lub mapy świata. Możesz dowiedzieć się więcej szczegółów na naszej stronie internetowej.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: PlayStation Blog