Film dokumentalny o Borisie Beckerze już w Apple TV+

Nowy film dokumentalny „Świat kontra Boris Becker” o słynnym tenisiście i jego upadku jest już dostępny do obejrzenia na Apple TV+.

„Boom! Boom! Świat konta Boris Becker” - film dokumentalny w Apple TV+ (2023)

Dwuczęściowy dokument Świat konta Boris Becker (tyt. oryg. Boom! Boom: The World vs. Boris Becker) opowiada o wzlotach i upadkach kontrowersyjnej kariery Beckera. Twórcy przedstawiają także rozmowy z Johnem McEnroe’em, Novakiem Đokoviciem, Björnem Borgiem i innymi ikonami tego sportu.

Boris Becker zyskał rozgłos w latach 80., zyskując przydomek „Boom Boom” za charakterystyczny styl gry na samym początku. Trzykrotnie wygrał Wimbledon, wśród wielu innych tytułów Wielkiego Szlema, był numerem 1 na świecie w 1991 roku.

Jednak pomimo wcześniejszych sukcesów nie wszystko poszło po jego myśli i w 2015 roku ogłosił bankructwo. Becker został później skazany na karę więzienia za ukrywanie majątku podczas procesu upadłościowego na początku 2022 roku. Dokument zawiera wywiad na wyłączność z Beckerem w okresie poprzedzającym jego czas za kratami. Po wyjściu z więzienia Becker ma nadzieję wrócić do kariery prezentera i trenera.

Dokument składa się z dwóch części, a każdy odcinek trwa dwie godziny. Reżyserem jest Alex Gibney.

Jak oglądać film dokumentalny o Borisie Beckerze?

Do oglądania potrzebna jest subskrypcja Apple TV+. Możesz skorzystać z bezpłatnego siedmiodniowego okresu próbnego, możesz oglądać za pośrednictwem aplikacji Apple TV dostępnej na wielu platformach, w tym na urządzeniach Apple, Amazon Fire Stick, Roku, smart TV, PlayStation, Xbox i innych. Możesz także oglądać film w przeglądarce internetowej pod adresem tv.apple.com.

Zobacz zwiastun dokumentu „Świat kontra Boris Becker”:

Dostępne również w Apple TV+

Inne godne uwagi treści w serwisie Apple TV+ to trzeci sezon Teda Lasso, nowy film Tetris i komedia muzyczna Schmigadoon.

Nadchodzące produkcje obejmują limitowaną serię The Last Thing He Told Me, która pojawi się w przyszłym tygodniu, adaptację mangi Drops of God oraz szpiegowski film akcji Ghosted z Chrisem Evansem i Ana de Armas w rolach głównych.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple TV+ | 9To5Mac