3. sezon „Ted Lasso” w Apple TV+ 15 marca

Trzeci – i być może ostatni – sezon serialu „Ted Lasso” będzie miał swoją premierę w Apple TV+ 15 marca 2023 roku.

3. sezon serialu „Ted Lasso” od 15 marca 2023 roku w Apple TV+

Wiadomość o premierze 3. sezonu serialu Ted Lasso została ujawniona za pośrednictwem krótkiego zwiastuna, który nie ujawnia zbyt wiele o nadchodzącej historii, ale pokazuje główną obsadę. Brett Goldstein nadal zdecydowanie wygląda jak prawdziwy człowiek. Sezon 3. był wcześniej powiązany z wiosennym debiutem. Będzie miał 12 odcinków i oznacza pewną zmianę dla Apple’a. Podczas gdy streamer zazwyczaj wydaje nowe odcinki seriali w piątki, Ted Lasso będzie debiutował cotygodniowymi odcinkami w środy.

Jeśli chodzi o fabułę, oto oficjalny opis:

Nowo awansowany zawodnik AFC Richmond jest wyśmiewany, ponieważ według prognoz medialnych jest on ostatni w Premier League, a Nate (Nick Mohammed), okrzyknięty teraz „cudownym dzieckiem”, zaczął pracować dla Ruperta (Anthony Head) w West Ham United. W następstwie kontrowersyjnego odejścia Nate’a z Richmond, Roy Kent (Goldstein) zostaje asystentem trenera obok Bearda (Brendan Hunt).

Przeczytaj także: „Terapia bez trzymanki” to kolejny hit w Apple TV+

W międzyczasie, Ted (Jason Sudeikis) zmaga się z presją w pracy, w domu nadal zmaga się z własnymi problemami osobistymi, Rebecca (Hannah Waddingham) koncentruje się na pokonaniu Ruperta, a Keeley (Juno Temple) radzi sobie jako szefowa własnego działu PR. Wygląda na to, że wszystko się rozpada zarówno na boisku, jak i poza nim, ale Team Lasso i tak zamierza dać z siebie wszystko.

Debiut Teda Lasso to część dość pracowitego początku roku dla Apple TV Plus. Obecnie trwa czwarty i ostatni sezon thrillera M. Night Shyamalana Servant, a retrofuturystyczny dramat Hello Tomorrow! startuje w tym tygodniu.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple TV+