5 robotów do sprzątania, które możesz jeszcze kupić na gwiazdkę w 2022 roku!

Rekomendacja „świątecznych” gadżetów sprzątających – sprawdź 5 popularnych narzędzi do odkurzania w 2022 roku.

artykuł sponsorowany

ROIDMI EVA robot odkurzający

W nadchodzącym „świątecznym” sezonie zakupowym wiele domowych robotów sprzątających może zagościć pod choinką. Najlepsze narzędzia do czyszczenia dla gospodarstw domowych to takie, które dobrze czyszczą, są łatwe i wygodne w użyciu. Jakie produkty mogą zaspokoić Wasze potrzeby? Oto 5 robotów odkurzających popularnych wśród konsumentów w 2022 roku:

  • Dyson V15 Detect™ odkurzacz bezprzewodowy
  • Roborock S7 robot odkurzający
  • ROIDMI EVA samoopróżniający się i czyszczący robot odkurzający
  • ROIDMI EVE Plus samosterylizujący i samoopróżniający się robot odkurzający i mopujący
  • iRobot Roomba i7 (i7156) robot odkurzający

Zobacz także: Jak bezpiecznie robić e-zakupy za pomocą smartfona?

Odkurzacz bezprzewodowy Dyson V15 Detect™

Bezprzewodowy odkurzacz Dyson V15 Detect™ wykorzystuje technologię laserową i wykrywa kurz, który trudno dostrzec gołym okiem. Urządzenie wyposażone jest w silnik rotacyjny Hyperdymium o mocy ssania do 230 AW i czasie pracy do 60 minut. Siła ssania może być automatycznie dostosowana do różnych rodzajów podłóg.

Odkurzacz robota Roborock S7

Odkurzacz Roborock S7 jest również popularny wśród konsumentów. Z 3000 wibracjami na minutę, podnoszeniem szmatki do wycierania i innymi funkcjami, może głęboko czyścić podłogę, aby uniknąć wtórnego zanieczyszczenia. Jeśli chodzi o czyszczenie, moc ssania osiąga 2500 Pa, a automatyczny moduł podnoszenia i wycierania daje dobre efekty czyszczenia, ale także rozwiązuje problem ponownego zanieczyszczenia brudnej szmatki do wycierania.

ROIDMI EVA samoopróżniający się i czyszczący robot odkurzający

Roidmi EVA to wszechstronne urządzenie, które łączy w sobie funkcje automatycznego czyszczenia mopem, automatycznego zbierania kurzu oraz zamiatania, mycia i mopowania w jednym, które nie wymaga ręcznej interwencji użytkownika.

Możesz ustawić czas mycia na 6/10/12 min, aby zakończyć czyszczenie mopa na czas, aby brudny mop nie zanieczyścił całego domu. Funkcja automatycznego zbierania kurzu pozwala nie martwić się, że pojemnik na kurz nie jest czyszczony – eliminuje nieprzyjemne zapachy i jest łatwy w użyciu.

Jednoczesne zamiatanie i mopowanie maszyny znacznie zwiększa efektywność sprzątania. Jest to wydajne i inteligentne narzędzie do sprzątania, które nie wymaga ręcznej obsługi. Ma moc ssania 3200 pa i podwójne obracanie ściereczki do mopowania dzięki czemu wydajnie wyciera podłogi. Robot kosztuje obecnie 3 437,21 zł.

ROIDMI EVE Plus samosterylizujący i samoopróżniający się robot odkurzający i mopujący

Jeśli używasz zwykłego robota odkurzającego, wiesz, jak wygląda życie przy częstym czyszczeniu pojemnika na kurz, który może łatwo zabrudzić ręce, a jeśli zapomnisz wyczyścić, pojemnik na kurz będzie wydawał brzydki zapach. Dlatego warto zaopatrzyć się w robota odkurzającego z funkcją automatycznego opróżniania kurzu.

Roidmi Eve Plus jest wyposażony w tę funkcję, która automatycznie zasysa odpady z pojemnika na kurz do antybakteryjnego i antyzapachowego worka po każdym czyszczeniu, dzięki czemu nie musisz go czyścić samodzielnie. Urządzenie obsługuje również sterowanie głosowe, ma potężne możliwości czyszczenia i zaawansowaną technologię nawigacji laserowej, dzięki czemu czyszczenie podłóg jest łatwe i wygodne. Robot Roidmi Eve Plus kosztuje obecnie 1849,99 zł.

robot odkurzająco-mopujący Roidmi Eve Plus

iRobot Roomba i7 (i7156) Robot Odkurzacz 

Robot odkurzający iRobot Roomba i7 jest bardzo przyjazny w użytkowaniu, szczególnie w przypadku domów dwupoziomowych, ponieważ w porównaniu z iRobotem 980 ma możliwość przechowywania do 10 map. Dzięki inteligentnej nawigacji iAdapt 3.0 i technologii vSLAM oraz większej poprawie mocy obliczeniowej i szybkości może szybko tworzyć wydajną nawigację panoramiczną w domu.

Powyższe pięć potężnych narzędzi do czyszczenia to najlepsza pomoc w automatycznym codziennym sprzątaniu domu – teraz można upolować je w „świątecznych” wyprzedażach po niższych cenach!

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

artykuł sponsorowany