Już 18. numer „Netfilmu” dostępny!

W kioskach online można kupić już 18. e-wydanie magazynu „Netfilm” – mijają właśnie już 3 lata istnienia tego tytułu – zobacz o czym przeczytasz w najnowszym numerze.

Netfilm Nr 1(18) styczeń-luty 2021 r.

Pamiętam jak dziś, ile osób wątpiło w sens istnienia drukowanego magazynu o serialach z serwisów VOD, a tu proszę – dwumiesięcznik Netfilm istnieje na rynku już 3 lata. Magazyn wydawany jest od 2018 roku! W noworocznym numerze przeczytasz o ponad 150 filmach i serialach, na które warto zwrócić uwagę. Na początek przeczytasz o między innymi 3. sezonie Amerykańskich Bogów, kontynuacjach Wampirów: Dziedzictwa, Servanta czy Rozczarowanych. Ciekawie zapowiadają się także Wykopaliska, Malcolm i Marie oraz Lupin, a intrygująco Plemiona Europy oraz W strefie wojny.

Choć w ciągu najbliższych dwóch miesięcy nie mamy co liczyć na wielkie tytuły , ale już nie długo w świecie seriali powinno się nieco ruszyć. Już w połowie 2021 roku dotychczasowy serwis HBO GO zostanie zastąpiony przez bardziej zaawansowaną technologicznie platformę HBO Max – co z pewnością ucieszy tych, którzy mają problemy z logowaniem czy aplikacją oraz tych, którzy czekają na bogatsza bibliotekę wartościowych tytułów.

Być może w Polsce w końcu wystartuje serwis streamingowy Disney+, jeszcze zanim zadebiutuje 3. sezon Mandaloriana.

Redakcja magazynu Netfilm zaprasza także do trzeciej edycji głosowania na najlepszy serial roku magazynu NETFILM – do wygrania jest jeep!

TOP 10 polecanych seriali na początek roku przez magazyn Netfilm
TOP 10 polecanych seriali na początek roku przez magazyn Netfilm

Magazyn dostępny jest w kioskach w wersji papierowej oraz w internecie w wersji elektronicznej. Miłej lektury!

źródło: Netfilm