Zobacz zwiastun 2. sezonu serialu „The Mandalorian”

Przygody Mandalorianina i Baby Yody będą kontynuowane w zupełnie nowym wydaniu w drugim sezonie serialu – zobacz, czego się możesz spodziewać?

Kadr z 2. sezonu serialu „The Mandalorian” (Disney+ 2020)

Większa część nowego zwiastuna drugiego sezonu serialu The Mandalorian skupia się na nieustających przygodach Mando z Baby Yodą, w tym na złowieszczym momencie, w którym ostrzega go, że światy, które próbuje odwiedzić, nie są miejscami dla dziecka. Producenci wykonawczy Jon Favreau i Dave Filoni zdradzili nieco szczegółów w wywiadzie dla Entertainment Weekly, które mają potwierdzenie w zwiastunie. Wygląda na to, że ten sezon będzie zawierać bardziej istotne wątki narracyjne niż w poprzedniej serii.

Drugi sezon Mandalorianina będzie rozpoczynał się od miejsca, w którym zakończył się poprzedni sezon – jednak kontynuacja serialu The Mandalorian będzie eksplorowała znacznie „szerszą historię świata Star Wars”. Podczas gdy wiele odcinków pierwszego sezonu mogłoby stać się samodzielnymi historiami, w drugim sezonie historie będą się splatać jeszcze bardziej.

Wraz z powrotem Mandalorianina do Disney Plus jest to ekscytujący czas dla fanów Gwiezdnych Wojen, ale jest to również ważny moment dla samego serwisu streamingowego. Mandalorian został uruchomiony wraz z premierą Disney Plus w listopadzie 2019 roku i od tego czasu Disney Plus cierpi z powodu braku oryginalnego, ekscytującego serialu, który uszczęśliwiłby subskrybentów. Po części dzieje się tak dlatego, że pandemia prawie uniemożliwiła produkcję seriali takich jak Falcon czy Winter Soldier, ale fakt pozostaje faktem: Disney potrzebuje czegoś więcej, aby ludzie bardziej zainteresowali się tą usługą.

Obejrzy zwiastun:

Drugi sezon Mandalorianina i jego uroczej gwiazdy Dziecka Yody (Baby Yoda) ma być dla Disney Plus w 2020 roku tym, czym w 2019 roku – czyli przynętą dla użytkowników.

Niezależnie od tego, czy Mandalorianin pomoże Disneyowi zgromadzić i zatrzymać większa liczbę subskrybentów, polscy użytkownicy nadal muszą nakombinować się, aby obejrzeć ten serial, bowiem serwis Disney+ wciąż nie jest dostępny w naszym kraju. Mandalorianin powraca z drugim sezonem 30 października 2020 roku – tylko w serwisie Disneya.

źródło: Disney+ | The Verge