„Rozczarowani”, niczym animowana parodia „Gry o Tron”

Zobacz drugi zwiastun serialu animowanego Netflixa pt. „Rozczarowani”, czyli parodię średniowiecznego fantasy pd twórcy „Simpsonów”.

„Rozczarowani” Netflix (17 sierpnia 2018)

„Rozczarowani to animowana komedia fantasy serwisu Netflix, stworzona przez autora „Simpsonów” i „Futuramy” – drugi zwiastun potwierdza to co mogliśmy zobaczyć w pierwszym trailerze – będzie nieprzyzwoicie i nieprzewidywalnie w tych średniowiecznych czasach…

Podczas gdy „Gra o Tron” stworzyła ikoniczny Żelazny Tron i Czerwone Wesele, nowa seria fantasy będzie kojarzyła się z niewygodnym krzesłem i krwawym weselem. Poznaj serial „Rozczarowani” (oryg,. tytuł „Disenchantment” –  nową komedię animowaną komedię Netflixa od Matta Groeninga.

Netflix opublikował drugi oficjalny zwiastun nowego serialu podczas panelu na Comic-Con. serii. Uczestniczyli w nim Groening, Josh Weinstein, Eric Andre, Nat Faxon, John DiMaggio, Billy West, Maurice LaMarche, Tress MacNeille i David Herman oraz Claudia Katz z pracowni animacji Rough Draft.

Zwiastun opowiada historię oszałamiającej księżniczki Groszek (oryg. Bean), która nie stroni od alkoholu i odrzuca ideę życiowej ścieżki w świecie Krainy Snów. 10-odcinkowa animowana komedia fantasy jest zdecydowanie przeznaczona dla dorosłych, którzy lubią żarty z seksu, życia, śmierci i miłości, a także o tym, jak zachować dobry humor w świecie pełnym cierpienia i idiotów. Podczas kłopotliwych przygód księżniczka wraz ze swoimi towarzyszami elfem Elfo i demonem Lucim natkną się na wszelkiego rodzaju fantastyczne stworzenia, w tym trolle, duchy, diabły, ogry, harpie, morsy i naprawdę śmiesznych ludzi.

To nie pierwszy raz, kiedy Groening stworzył akcję w świecie fantasy. W premierowym odcinku 29. sezonu „Simpsonów” pod tytułem „The Serfsons”, umieścił swoich bohaterów w średniowiecznej scenerii i z fantastycznymi jajami wielkanocnymi (easter eggs)  z programów telewizyjnych, powieści i gier.

Obejrzyj drugi zwiastun serialu „Rozczarowani”:

Przygody (i nieszczęścia) nadchodzą! Premiera „Rozczarowanych”  już 17 sierpnia 2018 roku w serwisie Netflix.

Oglądaj na Netflix (Przycisk)

źródło: IndieWire via Netflix Polska