Kolejne, rzekome modele budżetowego iPhone’a Xc

W sieci pojawiły się kolejne zdjęcia prototypów nowego 6,1-calowego budżetowego modelu „iPhone’a Xc” z wieloma opcjami kolorystycznymi, dual-SIM i innymi funkcjami.

Rzekome zdjęcia prototypów iPhone'a Xc

Przed zbliżającą się konferencją Apple Special Event, która odbędzie się w środę 12 września 2018 r., pojawia się coraz więcej doniesień i rzekomych zdjęć nowych iPhone’ów. Słyszeliśmy już o tym, że nowy iPhone będzie nazywał się iPhone Xs, jego większy brat to iPhone Xs Max, a budżetowa wersja od iPhone’a 9 po Xr, XI oraz iPhone’a Xc.

Najnowsze zdjęcia, które pojawiły się w internecie mają przedstawiać 6,1-calowego iPhone’a Xc, który miałby być najtańszą opcją wśród tegorocznych nowości. Zdjęcia mają przedstawiać prototypowe urządzenia o nazwie „iPhone Xs”, jak widać dostępne także w nowych kolorach – białym, szarym, różowym i w tym najbardziej pożądanym – czerwonym.

Zobacz także: Jak będą nazywały się nowe iPhone’y z 2018 roku?

Udostępnione na Twitterze przez Bena Geskina zdjęcia pokazują, że iPhone Xc ma 6.1-calowy ekran LCD i wyglądem przypomina obecne modele iPhone’ów. Poprzednie plotki także sugerowały, że iPhone z 6,1-calowym ekranem będzie dostępny w kilku opcjach kolorystycznych, ale te obrazy pokazują tylko cztery z nich. W ciągu ostatnich dwóch lat firma Apple wprowadziła czerwony kolor jako opcję w ramach partnerstwa PRODUCT(RED).

Inną rewelacją były dzisiejsze zdjęcia, które miały być projektem strony internetowej Apple’a z nowymi modelami iPhone’a 9 (także nazwanego jako wersja budżetowa). Na zdjęciach także widać kilka wersji kolorystycznych, więc coś może być na rzeczy…

Screen rzekomej strony WWW z iPhone'em 9 Screen rzekomej strony WWW z iPhone'em 9

Oprócz opcji kolorystycznych, iPhone z ekranem LCD miałby aluminiową obudowę, w przeciwieństwie do stali nierdzewnej używanej w iPhone’ie X. Możemy również zobaczyć pojedynczy obiektywem w tylnym aparacie.

Jedno ze zdjęć pokazuje, że urządzenie posiada gniazdo dual-SIM. Możliwe jednak, że model iPhone’a z dual-SIM będzie dostępny w sprzedaży tylko na niektórych rynkach.

Te zdjęcia jak i wszystkie inne należy traktować z pewną rezerwą i nie do końca można powiedzieć, czy są prawdziwe i ile z nich będą miały oryginalne smartfony firmy z Cupertino.

Tak czy inaczej, jesteśmy zaledwie o kilka dni od oficjalnego ogłoszenia nowych iPhone’ów z 2018 roku i można sobie pospekulować, żeby potem sprawdzić ile z tych rewelacji się potwierdzi?

źródło: 9TO5Mac