CMF by Nothing zaprezentowało słuchawki Neckband Pro i Buds

Pierwszy hybrydowy Neckband Pro z ANC o głośności 50 dB i słuchawki douszne Buds z ANC wyznaczają początek mocnej oferty produktów CMF by Nothing na 2024 rok.

CMF by Nothing: słuchawki Neckband Pro i Buds
CMF by Nothing: słuchawki Neckband Pro i Buds

Submarka CMF, należąca do firmy Nothing, ogłosiła dziś wprowadzenie na rynek słuchawek Buds i Neckband Pro. W niecały rok CMF by Nothing udowodniło, że świetny design i wysoka jakość produktów nie ograniczają się do kategorii cenowej premium. Jej pierwsze produkty na 2024 rok obejmują Neckband Pro, pierwsze hybrydowe urządzenie ANC o głośności 50 dB w tej kategorii oraz słuchawki dosuzne Buds, które zapewniają najlepszą w swojej klasie funkcję ANC w całym segmencie cenowym.

➔ ZOBACZ TEŻ: Nothing Phone (2a) dostępny w przedsprzedaży!

We wrześniu ubiegłego roku marka wprowadziła na rynek swoje pierwsze produkty: smartwatch CMF Watch Pro, słuchawki douszne Buds Pro i ładowarkę GaN 65 W, udostępniając wspaniały design większej liczbie osób i zapewniając bezkompromisowe doświadczenie użytkownika w segmencie, który często był zaniedbywany.

Jak powiedział Akis Evangelidis, współzałożyciel Nothing: „odbiór produktów pierwszej generacji był niesamowity i szybko stały się one bestsellerami. Dziś jesteśmy podekscytowani wprowadzeniem na rynek słuchawek Buds i Neckband Pro, a jeszcze bardziej podekscytowani wszystkim, co ma jeszcze nadejść”.

Buds – najlepsze w swojej klasie dla ANC

Dzięki 42 dB i szerokości pasma do 2900 Hz, Buds są najlepszymi w swojej klasie (w tym segmencie cenowym) pod względem blokowania niepożądanych dźwięków. Kiedy użytkownicy zechcą mogą wpuścić świat z powrotem, włączając tryb przejrzystości. Aby zapewnić wyraźne dźwięk i rozmowy, cztery mikrofony HD współpracują z technologią Clear Voice i zaawansowanym algorytmem redukcji szumu wiatru.

CMF by Nothing Buds

Przetwornik z włókna biologicznego 12,4 mm

Słuchawki są wykonane z udoskonalonych komponentów akustycznych i technologii Ultra Bass 2.0, aby zapewnić ekspansywny krajobraz dźwiękowy obejmujący głęboki bas, zrównoważone nuty średnie i eteryczną górę. Cyfrowo wzmocniony przy użyciu opatentowanej technologii korekcji Dirac OpteoTM i wyposażony w pięć popularnych ustawień korektora dostosowanych do różnych stylów muzycznych, dla profesjonalnego strojenia za pomocą jednego dotknięcia.

Specyfikacja techniczna CMF Buds
Specyfikacja techniczna CMF Buds

Bateria

Użytkownicy mogą cieszyć się do 8 godzin nieprzerwanego słuchania na jednym ładowaniu lub wydłużyć czas odtwarzania do 35,5 godziny, używając słuchawek Buds z etui ładującym. Szybkie 10-minutowe ładowanie pozwala im działać przez 6,5 godziny. To wszystko dzięki dużej baterii 45 mAh w każdej słuchawce i baterii 460 mAh w etui.

Neckband Pro — pierwsza hybrydowa opaska na szyję ze słuchawkami i funkcją ANC 50 dB

Neckband Pro jest wyposażony w zaawansowany chipset i pięć mikrofonów HD, które zapewniają najlepszą redukcję szumów do 50 dB. Posiada także funkcję Environment Adaptive ANC, która automatycznie dostosowuje się do hałasu otoczenia z trzema ustawieniami intensywności dla optymalnego słuchania. Krystalicznie czyste rozmowy są wzmocnione przez algorytm redukcji szumów AI przetestowany na ponad 30 milionach próbek dźwięku. Tryb przezroczystości pozwala na dźwięk z zewnątrz na żądanie.

CMF by Nothing Neckband Pro

Trening gotowy

Użytkownicy mogą dostosowywać dźwięk w ruchu, korzystając z intuicyjnego inteligentnego pokrętła 3 w 1, które pozwala każdemu bez wysiłku regulować głośność, odtwarzać/wstrzymywać lub pomijać utwory, a także sterować aktywną redukcją szumów za pomocą szybkiego obrotu lub naciśnięcia. Podejmij treningi w pomieszczeniu i na świeżym powietrzu, niezależnie od warunków pogodowych, dzięki klasie odporności na wodę, pot i kurz IP55.

Ultra Bass i efekt dźwięku przestrzennego

Neckband Pro jest wyposażony w przetwornik z membraną kompozytową o średnicy 13,6 mm i tylną komorę o pojemności 0,27 cm³, aby zwiększyć głębię basów bez zniekształceń. Wzmocniony technologią Ultra Bass 2.0 – z pięcioma regulowanymi poziomami w aplikacji Nothing X – która wykrywa sygnały muzyczne w czasie rzeczywistym, zapewniając wyraźniejszy efekt basów. Flagowy procesor tworzy efekt dźwięku przestrzennego, wyświetlając dźwięk, który użytkownicy mogą poczuć, ożywiając w pełni muzykę, filmy i gry.

Bateria

Zasilany przez potężną baterię 220 mAh, która pobiera energię i zapewnia wysoką wydajność, użytkownicy mogą doświadczyć 37 godzin nieprzerwanego odtwarzania lub szybkiego ładowania przez 10 minut, aby słuchać przez 18 godzin (z wyłączoną funkcją ANC).

Specyfikacja techniczna CMF Neckband Pro
Specyfikacja techniczna CMF Neckband Pro

W Polsce urządzenia będzie można zamawiać od 12 marca 2024 roku na Amazonie, a do regularnej sprzedaży trafią 18 marca 2024 roku.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: