Odbierz 11 GB na 11 urodziny nju mobile!

Operator nju obchodzi 11 urodziny – z tej okazji ma dla swoich użytkowników prezent – darmowe 11 GB. Bonus można włączyć do 6 maja 2024 r. 

11 GB na 11 urodziny nju mobile (2024 rok)

To już 11 urodziny nju mobile! Z tej okazji operator ma dla Was prezent – darmowe 11 GB na 30 dni. Każdy klient może włączyć bonus od 22 kwietnia do 6 maja 2024 r. Jeśli jesteś klientem nju na abonament i nju na kartę prezent odbierzesz wysyłając bezpłatnego SMS-a pod numer 80455 o treści URODZINY. Klienci planu nju komórkowy (subskrypcja) otrzymają gigabajty automatycznie.

➔ ZOBACZ TEŻ: Od dziś w Orange Flex kupisz plan roczny!

We wszystkich ofertach nju subskrypcja można korzystać z eSIM. Wystarczy wejść na swoje konto na stronie nju w internecie lub do aplikacji i wymienić bezpłatnie standardową kartę na jej wirtualny odpowiednik. 

Od początku marca we wszystkich opcjach dodano też więcej GB do wykorzystania, nie zmieniając ceny. Liczba GB wciąż będzie rosła użytkownikom wraz ze stażem w nju. 

Od niedawna można też korzystać z usługi bezpieczny roaming. Oferta dotyczy wybranych krajów poza Unią Europejską, w tym wielu bardzo egzotycznych. Dzięki temu możecie spokojnie używać internetu, nie martwiąc się o duży rachunek.

Strona z okazji 11 urodzin nju mobile
Strona z okazji 11 urodzin nju mobile

Regulaminy oraz więcej informacji o promocji urodzinowej znajdziesz na stronie operatora.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Nju mobile