Nowe funkcje Proton Mail dla firm łącza produktywność z kompleksowym szyfrowaniem

Nowe funkcje Proton Mail for Business pozwalają użytkownikom dostosować swoje doświadczenia, a także zwiększyć produktywność i efektywność.

Proton Mail i Proton Calendar for Business

Proton poszerza dziś swój arsenał funkcji planu Proton Mail for Business o nowe narzędzia dostosowane do potrzeb firm, wspierające ich codzienne operacje dzięki połączeniu wydajności i prywatności zapewnionym przez solidną, kompleksową usługę szyfrowania. Najnowsze ulepszenia Proton Mail for Business usprawnią współpracę i komunikację zespołów, które Proton opracował po wysłuchaniu opinii naszej rosnącej społeczności profesjonalnych użytkowników.

➔ ZOBACZ TEŻ: Proton Pass ogłasza plany dla firm

Sprawdzanie dostępności współpracowników i importowanie niestandardowego brandingu biznesowego do interfejsu poczty e-mail to najnowsze z 15 ulepszeń wprowadzonych w 2024 roku, które mają na celu wzmocnienie pozycji dziesiątek tysięcy organizacji korzystających z Proton Mail przy jednoczesnej ochronie ich najbardziej wrażliwych informacji.

Nowe narzędzie dostępności Proton Calendar w internecie i na komputerze umożliwia użytkownikom sprawdzanie dostępności współpracowników w ich organizacji podczas planowania spotkań przed wysłaniem zaproszenia. Według badania przeprowadzonego przez ETH Zurich średni czas potrzebny na zaplanowanie spotkania z 6–8 uczestnikami wynosi około 30 minut i może wydłużyć się do dwóch godzin w przypadku spotkań z większą liczbą uczestników.

Odpowiedź Protona na to pytanie pozwala firmom pominąć ten wysiłek i opóźnienia, umożliwiając natychmiastowe planowanie spotkań, które odpowiada wszystkim. Oznacza to, że użytkownicy mogą bez wysiłku koordynować działania ze współpracownikami, eliminować żmudne przemieszczanie się tam i z powrotem i uwalniać cenny czas na wartościową pracę.

Proton Calendar for Business

Dodatkowe aktualizacje Proton Mail i Proton Calendar mają na celu poprawę komfortu użytkowników biznesowych, którzy często są w podróży. Niedawno uruchomiona integracja podsumowań wydarzeń pomiędzy Proton Calendar i Proton Mail oznacza, że użytkownicy mogą przeglądać zaproszenia z kalendarza bezpośrednio ze swojej skrzynki odbiorczej i bezproblemowo otwierać Proton Calendar, aby szybciej sprawdzać ich dostępność. Integracja wyświetla informacje o wydarzeniach i obejmuje opcję otwarcia Kalendarza Proton w celu sprawdzenia ich dostępności lub przyjęcia zaproszeń. Kalendarz Proton na iOS-a zawiera teraz także „widok tygodnia”, który pomaga użytkownikom lepiej zobaczyć ich tygodniową dostępność. Wszystkie te funkcje mają na celu pomóc użytkownikom zaoszczędzić czas na zarządzaniu kalendarzem.

➔ ZOBACZ TEŻ: Proton Mail wprowadza usługę Dark Web Monitoring

Dziś wypuszczono także opcję Custom Business Branding, umożliwiającą firmom dostosowywanie korzystania z usługi Proton Mail do potrzeb swoich pracowników w Internecie. Firmy mogą przesłać logo swojej firmy do interfejsu internetowego Proton Mail, co pozwala im dostosować branding firmowych kont e-mail dla współpracowników zgodnie z ich potrzebami w zakresie marki.

Proton Mail for Business (branding)

Aplikację mobilną „Proton Mail Szyfrowana poczta” pobierzesz bezpłatnie ze sklepów App Store (iOS) i Google Play (Android):

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Proton