Więcej GB w nowych ofertach nju mobile!

Od dziś we wszystkich opcjach nju operator dodaje GB do wykorzystania, nie zmieniając ceny – pozostałe elementy oferty zostają bez zmian. Liczba GB wciąż będzie rosła wraz ze stażem w nju.

Nowa oferta nju mobile (stan na 28 lutego 2024 r.)
Nowa oferta nju mobile (stan na 28 lutego 2024 r.)

Pozytywne zmiany dotyczą ofert: nju za 29 zł z TV, nju za 39 zł z TV, nju za 49 zł z TV, nju internetowy oraz nju subskrypcja (plan nju komórkowy). Dalej pozostają dostępne w nju na abonament oferty w parze i trio z dodatkowymi numerami za 9 i 19 zł. Natomiast w subskrypcji – przy zakupie 2 numerów za 29 zł –  każdy z numerów zostaje „zrabatowany” o 10 zł.

Sprawdź też: W nju mobile teraz 19 zł na osobę w parze lub w trio!

To oznacza świetną ofertę po 19 zł na osobę w parze z nielimitowanymi rozmowami, SMS/MMS w kraju i roamingiem UE oraz po 60 GB internetu na każdy numer. Z czasem liczba GB może urosnąć do 180 GB na numer.

Zmiana oferty dostępna jest zarówno dla nowych jak i obecnych klientów usług nju mobile:

  • dla nowych klientów nju na abonament od 28 lutego 2024,
  • dla obecnych klientów nju na abonament (korzystających z usług „nju 29 zł z TV”, „nju 39 zł z TV”, „nju 49 zł z TV”, nju komórkowy oraz nju internetowy) od początku najbliższego okresu rozliczeniowego, nie później niż 31 marca 2024 r. Pakiet GB zostanie zwiększony automatycznie,
  • pozostali klienci nju na abonament (posiadający inne usługi niż „nju 29 zł z TV”, „nju 39 zł z TV”, „nju 49 zł z TV”) mogą przenieść się do nowej oferty wybierając ją w zakładce Usługi na swoim koncie na njumobile.pl.
Liczba Gb do wykorzystania mies. w nju mobile (28 lutego 2024 r.)
Liczba Gb do wykorzystania mies. w nju mobile (28 lutego 2024 r.)

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Orange Polska