eSIM teraz też w ofercie nju subskrypcja

Od dzisiaj we wszystkich ofertach nju subskrypcja można korzystać z eSIM – sprawdź jak włączyć nową opcję?

eSIM w nju subskrybcja (nju mobile)

Wystarczy wejść na swoje konto na stronie nju w internecie lub do aplikacji mobilnej i wymienić bezpłatnie standardową kartę na jej wirtualny odpowiednik. Na początek eSIM udostępniony zostaje na zasadzie bezpłatnej wymiany w opcjach: za 29 zł (wszystko bez limitu, 60-180 GB), w parze i dla większej liczby numerów za 19 zł (wszystko bez limitu, od 60 do 180 GB na numer).

➔ CZYTAJ TEż: Ponad 315 tys. kart eSIM wydanych przez Orange

eSIM włączysz samodzielnie na smartfonie lub na stronie nju. Wchodzisz na swoje konto i składasz zamówienie na wymianę karty SIM na eSIM. Dostajesz QR kod z kartą eSIM. Wchodzisz w ustawienia telefonu/urządzenia i postępujesz zgodnie ze wyświetlanymi wskazaniami.

Całość zajmie nie więcej niż kilka minut. Jeśli korzystasz z innych ofert niż nju subskrypcja, to aby skorzystać z eSIM musicsz przenieść się do tej oferty. Proces jest szybki i bezpieczny.

Karta eSIM jest bezpieczniejsza niż karta fizyczna – nie można jej wyjąć w przypadku zgubienia lub kradzieży smartfona. To także przydatna opcja, gdy chcesz korzystać ze smartwatcha czy tabletu.

Dla jednego numeru dostępny jest jeden eSIM. Szczegóły dotyczące eSIM w nju znajdziesz na stronie operatora.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Orange Polska (nju mobile)