Zapowiedź polskiego filmu „Rozwodnicy” od Netflixa

Zobacz zapowiedź komedii „Rozwodnicy” z Magdaleną Popławską i Wojciechem Mecwaldowskim w rolach eks-małżonków.

„Rozwodnicy” polski film Netflix (2024)
„Rozwodnicy” polski film Netflix (2024)

Komedia Rozwodnicy w reżyserii Michała Chacińskiego i Radka Drabika opowiada o losach były małżonków – wiecznie zabieganej Małgosi granej przez Magdaleną Popławską oraz Jacka – czułego, lecz dość nieodpowiedzialnego faceta – w roli którego zobaczymy Wojciecha Mecwaldowskiego. Premiera filmu już jesienią w Netflixie, a już dzisiaj można zobaczyć jego zapowiedź.

➔ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ TAKŻE: POZNAJ NADCHODZĄCE POLSKIE PREMIERY NETFLIXA W 2024 ROKU!

Dwie dekady po wzięciu rozwodu i obraniu osobnych życiowych ścieżek, para byłych małżonków, rozpoczyna starania, aby uzyskać oficjalne unieważnienie ich krótkiego kościelnego małżeństwa. Ze zdziwieniem odkrywają, że znaleźli się w niekończącej się spirali kościelnych przepisów, a wspólne utarczki z księżmi ponownie zacieśniają ich więzi, wprowadzając chaos w życie ich obecnych partnerów i dzieci.

W tej pełnej przypadku i absurdu komedii zobaczymy również Tomasza Schuchardta oraz Michalinę Łabacz, którzy grają nowych partnerów tytułowych rozwodników, a także Michała Pawlika, Szymona Kuśmidra, Oliwię Drabik, Dorotą Piasecką, Aleksandrę Grabowską, Michała Majnicza, Adama Cywkę, czy Stanisława Cywkę. 

Film w reżyserii Michała Chacińskiego i Radka Drabika zadebiutuje w Netflixie już jesienią. Za scenariusz odpowiedzialny jest Łukasz Światowiec i Michał Chaciński, natomiast za produkcję firma Gigant Film i producent Radosław Drabik.  

INFORMACJE O PRODUKCJI:

  • Obsada: Magdalena Popławska, Wojciech Mecwaldowski, Tomasz Schuchardt, Michalina Łabacz 
  • Reżyseria: Michał Chaciński
  • Scenariusz: Łukasz Światowiec, Michał Chaciński
  • Producent: Radosław Drabik
  • Produkcja: Gigant Film
  • Rodzaj: film
  • Gatunek: komedia
  • Data premiery: 2024

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Netflix Polska