„Alto’s Odyssey” teraz także na Apple Vision Pro!

Posiadacze Apple Vision Pro mogą grac w „Alto’s Odyssey – Remastered” i dodatkowe tytuły w ramach subskrypcji Apple Arcade.

Nowe gry na Apple Vision Pro w Apple Arcade
Nowe gry na Apple Vision Pro w Apple Arcade

Dzięki Apple Arcade posiadacze Apple Vison Pro mogą używać zestawu do rzeczywistości mieszanej także do grania w gry. Dostępnych jest wiele najlepszych tytułów dla tego urządzenia, które można już znaleźć pod systemami iOS lub iPadOS. A dzisiaj ten katalog się powiększa. Ogłoszone wczoraj trzy nowe tytuły dołączają do grona najlepszych gier Apple Arcade dla Vision Pro.

➔ CZYTAJ TEż: Sklep App Store dla Vision Pro można teraz przeglądać w przeglądarce

Nowe tytuły gier to Alto’s Odyssey: The Lost City, Gibbon: Beyond the Trees i Spire Blast. Aby uzyskać dostęp do tytułów, musisz być aktywnym subskrybentem usługi Apple Arcade, która jest dostępna w sklepie App Store i jest rajem dla setek gier nie tylko na iPhone’a, iPada, Maca i Apple TV, ale teraz także na Vision Pro.

Alto's Odyssey: The Lost City na Apple Vision Pro
Alto’s Odyssey: The Lost City na Apple Vision Pro

Alto’s Odyssey: The Lost City to wyjątkowa gra typu endless runner, która prawdopodobnie sprawi, że całkowicie zapomnisz o prawdziwym świecie. Wyobraź sobie, że szybujesz nad smaganymi wiatrem wydmami i odkrywasz fantastyczne miejsca, a wszystko to w zaciszu zestawu Vision Pro. To ulubiona gra na iPhone’a i iPada, a teraz jest dostępna na najbardziej wciągającym urządzeniu Apple’a.

Gibbon: Beyond the trees - na Apple Vision Pro
Gibbon: Beyond the trees – na Apple Vision Pro

Gibbon: Beyond the Trees jest ręcznie rysowaną przygodówką, która jest zarówno piękna, jak i ekologiczna. Chwyta za serce – ma wartości rodzinne, huśtający się gibon zdobył nawet nagrodę Apple Design Award 2022.

Spire Blast - na Apple Vision Pro
Spire Blast – na Apple Vision Pro

Na koniec mamy Spire Blast – łamigłówkę opartą na fizyce, w której będziesz przewracać tętniące życiem wieże, jakbyś był jakąś wirtualną Godzillą.

Ponieważ do oferty Apple Arcade dla Vision Pro dołączają kolejne gry, miło jest widzieć ciągłe wysiłki Apple’a na rzecz tego zestawu. Oczekujemy, że w miarę dostosowywania gier przez programistów do systemu visionOS trafią kolejne tytuły.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple Arcade | iMore