Gra RPG „The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition” przez krótki czas za darmo!

Fani kosmicznych przygód czy kapitalistycznego humoru gry „The Outer Worlds” wkrótce otrzymają za darmo ulepszone graficznie „Spacer’s Choice Edition”, które zawiera rozszerzenia i szereg ulepszeń.

The Outer Worlds: Spacer's Choice Edition

Jak donosi wiarygodne źródło billbil-kun w Dealabs, wersja The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition dla systemu Windows będzie bezpłatna w Epic Games Store od 4 do 11 kwietnia 2024 roku. Ci, którzy regularnie pobierają darmowe gry z Epic Games Store, być może już mają grę w swojej bibliotece, gdyż tytuł był już dostępny za darmo przez jeden dzień 25 grudnia 2023 roku.

➔ PRZECZYTAJ TAKŻE: Epic Games Store pojawi się też na Androidzie

Jak zwykle do pobrania gry wymagane jest zarówno bezpłatne konto Epic Games, jak i program uruchamiający Epic Games. The Outer Worlds zostało pierwotnie wydane 25 października 2019 roku i zrobiło duże wrażenie na krytykach, uzyskując wynik Metascore wynoszący 85 na 100 możliwych punktów.

The Outer Worlds to gra RPG stworzona przez Obsidian Entertainment, twórców Pentiment i South Park: Kijek Prawdy. W grze gracz staje przed alternatywną przyszłością, w której króluje kapitalizm, a wielkie korporacje mają ogromny wpływ na życie ludzi.

Do odkrycia jest kilka planet, zadań do wykonania, potworów do pokonania i zagadek do rozwiązania. Chociaż świat gry nie jest tak duży i otwarty jak na przykład No Man’s Sky, jest on wykonany ręcznie i zawiera kampanię trwającą około 35 godzin, która zapada w pamięć ze względu na czasami dziwaczny humor i wiele możliwych zakończeń. Edycja Spacer’s Choice zawiera dwa rozszerzenia Peril on Gorgon i Murder on Eridanos, a także szereg ulepszeń graficznych, ulepszeń NPC, krótszy czas ładowania i wyższy maksymalny poziom dla gracza.

Opis gry „The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition”

The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition to najlepszy sposób, by zagrać w wielokrotnie nagradzane RPG od Obsidian Entertainment i Private Division.

Masz za sobą resztę, teraz czeka cię najlepsze! The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition zawiera podstawową wersję gry oraz wszystkie dodatki, co jest najlepszym sposobem b na zagranie w ukochaną grę RPG od Obsidian Entertainment. To zremasterowane arcydzieło zostało zoptymalizowane, aby być absolutnie najlepszą wersją The Outer Worlds – nawet jeśli zdecydujesz się rozgrywać w tę uznaną przez krytyków historię RPG, wcielając się w absolutnie najgorszą wersję swojej postaci.

Po niespokojnej podróży statkiem z kolonistami na krańce galaktyki, budzisz się o kilka dekad później i trafisz w sam środek spisku zagrażającego kolonii. Poznaj różne planety i lokacje Halcyonu, w tym tajemniczą asteroidę Gorgon i zachwycające destylarnie na Erydanie. Odkrywając najdalsze zakątki kosmosu i spotykając różne frakcje żądne władzy, będziesz decydować o tym, jak rozwinie się ta historia.

W korporacyjnym równaniu dla kolonii ty jesteś nieplanowaną zmienną.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Notebookcheck | Epic Games