Sklep App Store dla Vision Pro można teraz przeglądać w przeglądarce

Teraz aplikacje stworzone specjalnie na Apple Vision Pro można wygodnie przeglądać w sklepie App Store w przeglądarkach internetowych na dowolnym urządzeniu.

Sklep App Store dla Apple Vision Pro w przeglądarce internetowej
Sklep App Store dla Apple Vision Pro w przeglądarce internetowej

W miniony piątek firma Apple uruchomiła internetową wersję sklepu z aplikacjami Apple Vision Pro App Store, dzięki czemu osoby niebędące właścicielami tego urządzenia mogą sprawdzić, jakie aplikacje są już dostępne w rosnącej bibliotece aplikacji dla Vision Pro. Sklep będzie przydatny szczególnie dla tych, którzy planują kupić Apple Vision Pro lub po prostu chcą zobaczyć, z jakich aplikacji mogą na nim skorzystać.

➔ ZOBACZ TEŻ: Aplikacje na Apple Vision Pro już widoczne w App Storze

Nowy sklep App Store dal zestawu do rzeczywistości mieszanej został udostępniony na stronie internetowej Apple’a: apps.apple.com/vision. Podobnie jak inne witryny sklepowe Apple’a, zawiera między innymi nowe dodatki, historie o wybranych aplikacjach i to, co Apple uważa za „Najgorętsze w tym tygodniu”.

Podobnie jak w przypadku sklepów iPhone, iPad i Mac App Store, strony produktów każdej aplikacji zawierają zrzuty ekranu pokazujące, jak aplikacja wygląda na Vision Pro. Dostępne są także sekcje „Co nowego” z najnowszymi wersjami, ocenami i recenzjami oraz informacjami na temat prywatności aplikacji i możliwości zakupów w aplikacji, tak jak w innych sklepach z aplikacjami.

Znajdują się też sekcje rekomendacji aplikacji w sklepie z kategoriami takimi jak Najpopularniejsze w tym tygodniu, Aplikacje biznesowe, Aplikacje edukacyjne i Aplikacje rozrywkowe, z różnymi aplikacjami.

Sklep oferuje także wybrane kolekcje obejmujące aplikacje dla biznesu, edukacji, zdrowia i kondycji, produktywności i rozrywki. Najnowszą nową aplikacją jest bezpłatna Windora, która umożliwia dodanie wirtualnych okien do ścian, z panoramicznymi widokami, które można oglądać — albo z biblioteki Windora, albo z własnych zdjęć.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple | Apple Insider